• Exkluzivní mikulášská nadílka z Alberta
  23.10.2018 – Odpočítávejte dny do Vánoc díky adventnímu kalendáři plnému ořechů a sušeného ovoce. Jedinečný adventní kalendář od české společnosti Poex najdete pouze v obchodech Albert. Vybrat si můžete ze dvou variant. První obsahuje ořechy a suché plody v čokoládě či jogurtu, druhá s ořechy a suchými plody v přírodní podobě pak určitě potěší nejen ty, kteří dbají na zdravý životní styl. Mikulášskou nadílku doplňte oblíbenými mandlemi v polevě v mikulášských sáčcích.
 • Bertíci se vrací do hypermarketů Albert. Díky hlasování zákazníků rozdělí 3,6 milionu korun
  18.10.2018 – Ve středu 24. října startuje ve všech hypermarketech Albert další ročník úspěšného charitativního programu Bertík pomáhá. Budou to opět zákazníci, kdo rozhodne o projektech na podporu dětí ze sociálně ohroženého prostředí z blízkého okolí. Hlasování oblíbenými žetony Bertíky potrvá dva týdny a skončí 6. listopadu. Nadační fond Albert na základě výsledků hlasování rozdělí celkově více než tři a půl milionu korun, které poputují přímo k dětem – na úhradu studia, autoškoly i zájmových činností.
 • Dýně hokaido vévodí českým kuchyním. Na paty ji šlape máslová
  11.10.2018 – Zdravý jídelníček je spojený s lokálními a zároveň sezónními plodinami. K podzimu neodmyslitelně patří různé druhy dýní. U českých zákazníků jednoznačně dlouhodobě vede dýně hokaido, která je nenáročná na přípravu a nemusí se loupat. Navíc se hodí do sladkých i slaných receptů. Dýňovou dvojkou je máslová dýně.
 • Vyber si a můžeš jí(s)t! Albert otevřel Fresh Bistro
  10.10.2018 – Obchody Albert pokračují na vlně inspirace a čerstvosti a představují nový koncept stravování – Albert Fresh Bistro. Ten zákazníkům nabízí chutné a rychlé občerstvení, které je vyrobeno z čerstvých a kvalitních surovin. Řada Albert Fresh Bistro zahrnuje šest kategorií – wrapy, polévky, hotová jídla, bagety, sendviče a saláty. Stačí si jen vybrat a jí(s)t. Pestré menu potěší i vegetariány. Novinku nyní zákazníci naleznou ve všech obchodech Albert po celém Česku, a to v těsné blízkosti oddělení ovoce a zeleniny.
 • Albert získal ocenění Bílá vrána jako nejlepší zaměstnavatel
  9.10.2018 – Albert si odnesl z 5. ročníku udílení cen Bílá vrána trofej v kategorii Zaměstnavatel. Organizace yourchance, která ceny vyhlašuje, ocenila společnost za dlouhodobou podporu dětí ze sociálně ohroženého prostředí. Albert společně s Nadačním fondem Albert organizuje úspěšný projekt „Do Alberta na praxi“, díky kterému získalo v tomto roce pracovní příležitost 15 mladých lidí z dětských domovů.
 • Unikátní technologie přešla do praxe. Ahold rozšiřuje obchody bez pokladen
  4.10.2018 – Ahold Delhaize představuje první obchody bez pokladen. Společnost, která v Česku provozuje obchody Albert, odstartovala novou éru nakupování. Systém „Tap to go“ testoval nizozemský supermarket Albert Heijn v první polovině roku a nyní ho rozšiřuje do běžného provozu v osmi desítkách svých obchodů. Novinka umožňuje zákazníkům rychle a pohodlně nakoupit i zaplatit, aniž by museli projít pokladnou.
 • Mzdy provozních zaměstnanců prodejen Albert se od 1. ledna zvýší v průměru o 17 %
  19.9.2018 – Společnost Albert navýší od 1. 1. 2019 mzdy provozních zaměstnanců ve více než 300 obchodech po celém Česku. V průměru o 17 % si od začátku roku polepší tisíce pokladních, prodavačů, pekařů a skladníků. Minimální navýšení pak bude činit 6 %. Albert tak navazuje na výrazné zvedání mezd v minulých letech, souhrnné navýšení mezd na provozních pozicích za uplynulých 25 měsíců bude činit v průměru 49,5 %. Ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku bude Albert vyplácet také mimořádný bonus ve výši až 3000 Kč.
 • Albert oslaví se zákazníky 100 let od vzniku republiky originální deskovou hrou Naše století
  18.9.2018 – K výročí 100 let od vzniku Československa potěší Albert své zákazníky novou tematickou věrnostní kampaní. Ve spolupráci s Albi připravil společenskou hru Naše století, která otestuje znalosti hráčů z historie i současnosti naší státnosti. Sběratelská kampaň bude probíhat ve všech obchodech Albert od 19. září až do konce října.