• Velikonoce jsou v Česku stále plné tradic. V Praze patří na stůl hlavně mazanec, ve zbytku země beránek
  26.3.2018 – Velikonoce jsou klasickým obdobím tradic, potvrzují to i údaje z exkluzivního průzkumu obchodů Albert. Devět z deseti lidí v České republice dodržuje alespoň některý z velikonočních zvyků. Mezi ty nejoblíbenější patří barvení vajíček a velikonoční výzdoba domácnosti. Téměř každá druhá pražská domácnost si peče mazanec, zbytek republiky si naopak raději připraví velikonočního beránka. Domácnosti napříč kraji se ve způsobu slavení Velikonoc značně liší, v průměru za velikonoční pohoštění utratí 1140 korun.
 • Neděle 13. května patří maminkám. Potěšte tu svoji čokoládovými delikatesami z Alberta
  21.3.2018 – Druhá květnová neděle je mimořádná. Připadá na ni totiž svátek matek. Oslavte tento den se svou maminkou sladce a s nápadem. Čokoládovou inspiraci naleznete v obchodech Albert.
 • Velikonoce si koledují o nápady. Sběratelská kampaň v Albertu inspiruje k pečení i zdobení
  6.3.2018 – Obchody Albert připravily pro zákazníky velikonoční sběratelskou kampaň, která přináší inspiraci pro společné jarní tvoření s rodinou nebo přáteli. Body nasbírané díky nákupům v Albertu mohou zákazníci vyměnit za originální pomocníky na pečení a zdobení od oblíbené značky Zenker, a to buď zdarma, či s výraznou slevou. Věrnostní kampaň s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ startuje 7. března a potrvá čtyři týdny.
 • Albert na Salimě podpořil mladé pekaře a pekařky
  1.3.2018 – Obchody Albert jsou hlavním partnerem národní soutěže Pekař roku junior 2018, kterou pořádá Svaz pekařů a cukrářů v ČR. Její 22. ročník se konal jako součást Mezinárodního veletrhu mlynářství, pekařství a cukrářství na veletrhu Salima. Vítězný titul si odnesla Klára Kalvodová z Brna. Albert podporuje pekařské řemeslo a učňovské školství dlouhodobě, protože ve velkých obchodech také provozuje pekárny s vlastní výrobou, a navíc odebírá pečivo od desítek regionálních českých pekáren. V rámci výuky i praxe Albert dlouhodobě spolupracuje s odbornými školami po celém Česku.
 • Malí kuchtíci teď mají šanci se přihlásit do 6. ročníku soutěže Finále Zdravé 5
  7.2.2018 – Nadační fond Albert vyhlašuje celostátní Finále Zdravé 5. Dětské týmy se již pošesté utkají při přípravě správné svačinky. Přihlásit se mohou tříčlenné týmy dětí ve věku od 5 do 15 let z mateřských i základních škol a také děti z dětských domovů, případně jiných organizací nebo volnočasových sdružení. Uzávěrka přihlášek do regionálních kol je 8. dubna 2018.
 • Velikonoce s Albertem: Užijte si gastronomický svátek jara
  31.1.2018 – Přivítejte jaro ve své kuchyni a přineste svěží inspiraci na velikonoční stůl. Bylinková pomazánka z těch nejlepších ingrediencí ozvláštní i běžnou svačinu, tulipány rozzáří každý stůl a kvalitní moravské víno zpestří velikonoční hostinu. Užijte si velikonoce, gastronomický svátek jara, díky obchodům Albert, kde máte vše na dosah.
 • Zabalte to zdravě, chutně a hravě. Sběratelská kampaň v Albertu podpoří novoroční předsevzetí
  23.1.2018 – Obchody Albert připravily se startem roku novou věrnostní kampaň. Zákazníci získají za každých 200 korun nákupu nebo za výběr zdravých produktů body, které mohou vyměnit za originální svačinové kapsičky a ubrousky FreshPack či prémiové lahve Contigo s výraznou slevou. Sběratelská kampaň „Zabalte to zdravě, chutně a hravě“ potrvá do 6. března. Albert však bude ke zdravému životnímu stylu v prodejnách inspirovat po celý rok.
 • Tip: Quinoa, poklad Inků plný bílkovin a vitamínů
  17.1.2018 – Vyzkoušeli jste už někdy merlík čilský neboli quinou? Tato matka všeho obilí, jak se jí také přezdívá, zaručeně ozvláštní váš jídelníček, stačí dát quinoe jenom příležitost. Na rozdíl od běžných obilovin má quinoa mnohem vyšší obsah vlákniny, je plná živin a navíc je přirozeně bezlepková.