• Startují adventní Obchůdky s Albertem. Děti z dětských domovů zvou ke svým stánkům
  29.11.2018 – Obchody Albert se již po sedmé stanou dějištěm Obchůdků. Malí obchodníci z dětských domovů v nich budou během adventních víkendů prodávat své rukodělné výrobky. Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl představit dětem zábavnou formou základy podnikání a připravit je budoucí vstup do dospělého života. Do letošního ročníku se zapojilo 57 organizací. Zákazníci mohou navštívit Obchůdky ve vybraných obchodech Albert po celém Česku a podpořit děti až do 22. prosince.
 • Prožijte poslední den v roce ve velkém stylu s prémiovou řadou Albert Excellent
  27.11.2018 – Přineste nezapomenutelnou sváteční atmosféru na silvestrovský stůl díky exkluzivním produktům řady Albert Excellent. Ať už máte plány na velkolepou oslavu, či zvolíte jen malé posezení v úzkém rodinném kruhu, v pohodlí domova, u přátel, nebo třeba na horách, produkty Albert Excellent zaručeně potěšíte i ty nejnáročnější gurmety.
 • Bertík pomáhá: Zákazníci v obchodech Albert rozhodli o vítězných projektech téměř milionem hlasů
  22.11.2018 – Zákazníci hypermarketů Albert po celém Česku rozhodli o 80 regionálních projektech na podporu vzdělání dětí například z dětských domovů. V hlasovacích boxech skončilo více než 900 tisíc žetonů – Bertíků. Absolutním vítězem v počtu získaných hlasů se stal projekt odpoledního doučování Sdružení Petrov v Brně. Nadační fond Albert na základě výsledků hlasování zákazníků nyní rozdělí celkovou částku 3,6 milionu korun.
 • Češi mají o toaleťáku jasno: Čím měkčí, tím lepší!
  19.11.2018 – Náš každodenní život si bez něho nedovedeme představit. Řeč je o toaletním papíru. Než získal svou současnou podobu, prošel dlouhým vývojem. Jak vypadají preference dnešního zákazníka, který může vybírat z rozmanité nabídky? Nákupy toaletního papíru rostou rok od roku v řádu několika jednotek procent a nejvíce se prodává ten třívrstvý, ukazují data obchodů Albert. Na 19. listopad připadá Mezinárodní den toalet.
 • Z obchodů Albert putuje potřebným 34 tun potravin
  11.11.2018 – Více než tři desítky obchodů Albert napříč Českou republikou se již pošesté zapojily do Národní potravinové sbírky, která se konala v sobotu 10. listopadu. Celostátní akce se snaží upozornit na problematiku plýtvání potravinami a zároveň pomoci lidem, kteří se potýkají s jejich nedostatkem. Právě k těm se nyní dostane přes 30 tun potravin, které zákazníci darovali v prodejnách Albert. Nejúspěšnějším obchodem se stal hypermarket Albert v pražském Centru Chodov, který se v loňském roce představil zákazníkům v moderním a inovativním konceptu.
 • Summer Internship slaví úspěch u vysokoškoláků z celé republiky. Na centrálu Alberta míří studenti za konkrétními projekty
  8.11.2018 – Program Summer Internship vstoupil do své druhé dekády s novou pěticí absolventů. Unikátní program placených stáží, který každoročně vyhlašuje společnost Albert, umožnil studentům z vysokých škol z celé republiky propojit teorii s praxí. Během tří měsíců strávených na pražské centrále mezinárodní retailové společnosti, která v České republice provozuje síť obchodů Albert, měli studenti šanci získat cenné pracovní zkušenosti.
 • Albert v nové kampani potěší fanoušky stavebnic. Inspirovat bude i jedlými dárky
  7.11.2018 – Obchody Albert přináší zákazníkům novou a letos poslední sběratelskou kampaň. Potěší všechny milovníky stavebnice LEGO. Albert zákazníkům nabídne exkluzivní sbírku třinácti mini stavebnic s různou tématikou, které lze mezi sebou i kombinovat. Kampaň potrvá od 7. listopadu 2018 až do 8. ledna 2019. Ve středu 7. listopadu Albert zároveň odstartuje letošní vánoční kampaň zaměřenou na vlastnoručně připravené jedlé dárky.
 • Překvapte své nejbližší jedlými dárky. Produkty z řady Albert Excellent potěší v každém vánočním balíčku
  7.11.2018 – Sváteční edice produktů prémiové řady Albert Excellent přináší delikatesy pro ty nejnáročnější gurmety a je jako stvořená pro vánoční hodování. Elegantní balení ozdobí slavnostní tabuli i každý dárkový balíček.