• Albert připravil bohatou velikonoční nadílku
  11.3.2019 – Užijte si to pravé velikonoční hodování. V obchodech Albert naleznete vše pro velikonoční nadílku pro děti i dospělé. Prožijte tradiční svátek jara po boku těch nejbližších s oblíbenými produkty.
 • Albert vylepšil účtenky. Jsou kratší a bez fenolu
  7.3.2019 – Albert podporuje inovace i udržitelnost. Ve všech svých obchodech zavedl účtenky bez obsahu fenolu (BPA). Investice do nového materiálu bez BPA činí tři miliony korun ročně. Výhody bezfenolového materiálu ocení nejen zákazníci, ale i pokladní. V loňském roce si zákazníci od pokladen obchodů Albert odnesli účtenky o délce celkem 56 tisíc kilometrů. Novinkou je i tisk povinných údajů na rubovou stranu. Délka účtenek se tak zkrátila o pětinu.
 • Namažte si zdravou svačinu: Albert představuje nové pomazánky Nature’s Promise. Jsou veggie a bio
  26.2.2019 – Hledáte inspiraci na rychlou a zdravou svačinu? V obchodech Albert naleznete nové pomazánky s grilovanými paprikami či s křenem z oblíbené řady Nature’s Promise. Novinky ze sortimentu veggie, navíc v bio kvalitě, se skvěle hodí pro vegetariány, vegany i pro každého, kdo si chce třeba jen odlehčit jídelníček.
 • Albert digitalizuje. Papírové cenovky nahrazují moderní displeje
  14.2.2019 – Albert pokračuje v modernizaci obchodů a představování technologických inovací. Od ledna začal testovat elektronické cenovky. Novinka šetří životní prostředí i čas zaměstnanců. Zákazníkům digitální displej vedle ceny přehledně zobrazuje i další informace o produktu, jako je země původu či jakost. Pilotní provoz probíhá ve vybraných odděleních hypermarketu Albert v pražském obchodním centru Galerie Butovice.
 • Šest z deseti Čechů oslaví Valentýna. Za dárky pro své milované utratí téměř tisíc korun
  12.2.2019 – Valentýna letos plánuje oslavit více než polovina Čechů. Se svým partnerem nebo partnerkou se obdarují čokoládou, květinami nebo si společně užijí romantickou večeři. Za valentýnské nákupy plánují Češi utratit průměrně 930 korun. Exkluzivní průzkum obchodů Albert ukazuje, že původně zahraniční svátek se v českém kalendáři ustálil.
 • Právě startuje 7. ročník soutěže Finále Zdravé 5 pro všechny malé kuchtíky
  7.2.2019 – Nadační fond Albert vyhlašuje celostátní soutěž Finále Zdravé 5. Kuchařské klání každoročně podporuje u dětí znalost zásad vyváženého stravování i kreativitu. Letos dětské týmy budou soutěžit v přípravě zdravých svačinek s bylinkou, a nepůjde při tom jen o samotné pokrmy. Připravené pohoštění děti nakonec darují někomu ze svého okolí. O tom, které týmy postoupí do květnového finále, rozhodne odborná porota a nově i veřejnost. Unikátní program Zdravá 5 akreditovaný MŠMT učí děti zdravému stravování hravou formou již patnáct let. Během školního roku proškolí 70 tisíc dětí.
 • Začněte zdravěji každý den. Albert v nové kampani podporuje aktivní životní styl
  16.1.2019 – Obchody Albert potěší zákazníky produkty pro zdravý životní styl. Sada sportovního vybavení, dózy na potraviny a speciální balení produktů značky Nature’s Promise z nové sběratelské kampaně mají za cíl inspirovat zákazníky k pohybu i zdravému jídelníčku. Kampaň Začněte zdravěji každý den potrvá do 5. března.
 • Go Nuts! Albert představuje novinku v podobě mixu ořechů, semínek a sušeného ovoce
  10.1.2019 – Hledáte ideální svačinku či zdravé mlsání? V obchodech Albert naleznete novinku v podobě ořechů a sušených plodů, které vám dodají energii, zasytí i zlepší náladu. To vše navíc v praktickém balení, které můžete mít kdykoliv po ruce.