• Bertík pomáhá: Nadační Fond Albert rozdělí 4 miliony korun
  24.10.2019 – Statisíce zákazníků hypermarketů Albert v celé České republice rozhodovaly o podpoře lokálních projektů. Cílem programu Bertík pomáhá je podpora rozvoje a vzdělávání dětí z dětských domovů a neziskových organizací. Letošním absolutním vítězem v počtu vhozených Bertíků se stal Dětský domov v Hranicích.
 • Již třetí pražský hypermarket se letos představil v novém. Albert v Nových Butovicích inspiruje čerstvostí a důrazem na zdraví
  24.10.2019 – Albert v pražském obchodním centru Galerie Butovice otevřel po modernizaci ve středu 16. října. Letos jde již o pátý hypermarket představený po kompletní modernizaci. Proměnou do konce roku projdou ještě další čtyři velké obchody. Nový koncept obchodu klade důraz na pohodlí zákazníků, rychlost nákupu a čerstvost. Týden po otevření prodejny pro zákazníky vedení Alberta slavnostně poděkovalo týmu prodejny a dodavatelům, a to i za účasti nových členů exkluzivního Klubu 25, tedy zaměstnanců, kteří letos v Albertu slaví čtvrtstoletí.
 • Vláda ocenila Alberta jako odpovědného zahraničního investora
  17.10.2019 – Historicky poprvé ocenila vláda v čele s premiérem zahraniční společnosti, které podporují aktivity neziskového charakteru a zasazují se o mimořádný investiční přínos pro Českou republiku. Obchody Albert si odnesly ocenění za podporu rozvoje venkova. Cena Odpovědný zahraniční investor oceňuje společnosti za jejich aktivity v oblasti společenské odpovědnosti, zlepšování životního prostředí a podporu regionů a dobrovolnictví.
 • Albert v Chebu se představil v novém. Hypermarket v Obchodním centru Dragoun přináší čerstvou inspiraci a zdraví
  11.10.2019 – Albert v Obchodním centru Dragoun přivítal zákazníky v novém ve středu 2. října. Chebský hypermarket přináší již od vstupu příjemné prostředí pro pohodlné a rychlé nákupy, interiér vítá moderními barvami a širokou nabídkou čerstvých potravin, na které je kladen důraz. Nově nabízí oddělení Zdravě s Albertem, kde zákazníci najdou na jednom místě sortiment zdravé a speciální výživy. Součástí hypermarketu je navíc i pekárna s vlastní výrobou.
 • Na lepší jídlo se správnými noži. S novou kampaní Alberta může být šéfkuchařem každý
  10.10.2019 – Obchody Albert potěší od 9. října všechny milovníky dobrého jídla, kuchaře začátečníky i zkušené šéfkuchaře. V nové sběratelské kampani rozšíří zákazníci své kuchyňské vybavení o kvalitní nože a příslušenství značky Tefal. Za nasbírané body z nákupu mohou získat slevu například na několik druhů celonerezových nožů, krájecí desku, brousek nebo dřevěný blok na nože. Kampaň Na lepší jídlo se správnými noži potrvá do 5. listopadu.
 • Podzim patří ovoci: vedou jablka a hrozny. Trendem je ovoce v bio kvalitě
  1.10.2019 – Roční období se projevuje i v nákupních preferencích českých zákazníků. Zájem o ovoce s příchodem podzimu výrazně roste, což dokládají i prodejní data obchodů Albert. Podle nich zákazníci vloni v tomto období nakoupili o téměř 10 procent ovoce více než v předchozích měsících. Babí léto patří převážně jablkům z Česka. Poté nastupuje sezóna oblíbených mandarinek, která se drží až do zimy. Za celý rok sníme podle Českého statistického úřadu více než 80 kilogramů ovoce na hlavu.
 • Otevírací doba se během podzimních státních svátků mění
  27.9.2019 – Obchody Albert zůstanou 28. září na Den české státnosti i 28. října na Den vzniku samostatného československého státu až na jednu výjimku zavřené. V souladu se zákonem bude otevřený pouze hypermarket v Českých Budějovicích v ulici Nádražní, a to od 9:00 do 18:00 hodin. 
 • Dopřejte svým dětem BIO svačinku i na cestách. Zdravé ovocné kapsičky Nature’s Promise se vejdou akorát do ruky
  26.9.2019 – Dbáte na zdravý a vyvážený jídelníček svých dětí? Nedělejte kompromisy a dopřejte jim ho nejen v pohodlí domova, ale i třeba na procházce v parku, na pískovišti nebo kdekoliv na cestách. Vyzkoušejte nové ovocné pyré v bio kvalitě z oblíbené řady produktů Nature’s Promise, ukryté v praktických kapsičkách, které se pohodlně vejde do kabelky.