• Povánoční výprodeje startují v obchodech Albert 27. prosince
  21.12.2018 – Zákazníci supermarketů a hypermarketů Albert se mohou těšit na sezónní výprodeje vybraného sortimentu, které začnou hned po vánočních svátcích. Slevy dosáhnou až kolem 50 % a zahrnou několik tisícovek položek nepotravinového zboží, kosmetických balíčků i cukrovinek.
 • Zamilujte se s růžovým vínem z exkluzivní moravské kolekce
  18.12.2018 – Obklopte sebe či své milované na svátek zamilovaných svěží vůní černého rybízu a čerstvých ostružin. Jemné víno z moravských vinic vás překvapí nádechem sušené brusinky s jemným smetanovým dotykem v závěru. Potěšte své blízké růžovým vínem z exkluzivní řady Moravian Collection, kterou naleznete pouze v obchodech Albert.
 • Za jídlo na svátky Češi utratí v průměru 3 400 korun, o desetinu více než loni
  18.12.2018 – Lidé v Česku si o Vánocích rádi dopřejí, zkouší nové potraviny a neváhají utrácet více peněz. Podle aktuálního průzkumu obchodů Albert Češi plánují nakoupit potraviny pro sváteční pohoštění v průměru za 3 400 korun. Vánoční nákupy vrcholí v obchodech Albert dva dny před Štědrým dnem.
 • Překvapte letos pod stromečkem originálním dárkem od srdce
  13.12.2018 – Vymyslet vánoční dárek pro rodinu a blízké nemusí být vždy snadný úkol. Pokud však chcete vsadit na jistotu a originalitu zároveň, darujte něco na zub. Třeba nakládaný hermelín pro kamarády z fotbalu či voňavý mandarinkový punč pro všechny dospělé. Radost z dárku připraveného od srdce se pak na obou stranách násobí. A nemusí to přitom být nic těžkého. Inspirujte se recepty na vánoční dárky i pohoštění od Alberta.
 • Sváteční polévky Albert Excellent Oblíbená domácí klasika, kterou máte na stole do pěti minut
  12.12.2018 – Vánoční svátky, zimní období a polévky k sobě patří. S exkluzivní edicí svátečních polévek Albert Excellent je jejich příprava doslova hračka. Misku s polévkou stačí jen krátce ohřát a máte hotové skvělé tradiční jídlo. Na Štědrý večer si můžete dopřát jemnou smetanovou rybí, během svátků vás příjemně zahřeje klasická polévka s játrovými knedlíčky, hráškem a kořenovou zeleninou a samozřejmostí je i novoroční čočková s uzeným masem a česnekem.
 • Albert daroval 100 tisíc korun potravinovým bankám
  6.12.2018 – Obchody Albert věnovaly potravinovým bankám dar ve výši 100 000 korun. Symbolický šek převzala v prostorách pražské Arcidiecézní charity v Karlíně ředitelka České federace potravinových bank Veronika Láchová. Darovaná částka podpoří logistiku darovaných čerstvých potravin a jejich rozvoz potřebným.
 • Vánoce bez cukroví si nedovedeme vůbec představit. Nejčastěji pečeme doma odpoledne po práci
  5.12.2018 – Cukroví neodmyslitelně patří k českým vánočním svátkům. Myslí si 95 lidí ze 100, jak ukázal předvánoční průzkum obchodů Albert. Šedesát procent Češek a Čechů ho připravuje doma. Co možná překvapí, nejčastěji ve volném čase během pracovního týdne. Na českých stolech jednoznačně vládnou tradiční druhy, a to linecké a vanilkové rohlíčky.
 • Vánoční a novoroční otevírací doba v obchodech Albert
  30.11.2018 – Všechny obchody Albert zůstanou během obou vánočních svátků a na Nový rok zavřené. Během Štědrého dne budou moci zákazníci nakoupit během dopoledne, na Silvestra pak do 18 hodin.