Pohodlný nákup a čerstvý sortiment

V rámci rekonstrukce byl kladen velký důraz na životní prostředí a efektivní rozmístění celého sortimentu v prostorách prodejny, které zákazníkům zajistí pohodlný nákup. Bylo instalováno kompletně nové osvětlení prodejny s použitím úsporných svítidel. V prodejně byly nově instalovány moderní chladící a mrazicí boxy se systémem uzavíratelných dvířek. Jejich využití přispívá k vyšší úspoře energie, a tudíž k větší ochraně životního prostředí.

„Díky rekonstrukci prodejny můžeme nabídnout nejen pohodlný nákup, ale i rozšířit poskytované služby,“ uvádí Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert. „Věřím, že naši zákazníci uvítají různorodý sortiment čerstvého pečiva od regionálních dodavatelů, jako je například pekárna Jaroslava Schneidera. Dále jistě ocení širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny.“

Supermarket bude stejně jako před rekonstrukcí otevřen každý den od 7 do 21 hodin. V prodejně mohou zákazníci platit celkem u pěti pokladen, což umožní rychlejší odbavení jednotlivých nakupujících. V prodejně nechybí ani akční letáky, které jsou zároveň distribuovány do poštovních schránek. Každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Kuchařka k nákupu nad 200 Kč

V den otevření zmodernizované prodejny budou zákazníkům k dispozici hostesky, které ochotně pomohou s orientací v nově uspořádané prodejně a dětem budou rozdávat balonky. Při nákupu nad 200 Kč obdrží každý nakupující oblíbenou kuchařku Spolu u stolu. Po celý den a následně až do soboty 30. srpna budou moci všichni příchozí ochutnat výrobky vlastní značky Albert Quality a BASIC.

Nový školní rok je za dveřmi

Blíží se konec prázdnin a s ním začátek školního roku. Proto je také v supermarketu Albert připravena bohatá nabídka školních pomůcek pro děti i teenagery. V širokém sortimentu najdou zákazníci vše potřebné pro úspěšný start v novém školním roce. Vybrané školní potřeby jsou k dostání za zvýhodněné akční ceny.

Šmoulové jsou zpátky

Šmoulové se vrátili plní síly a energie, aby školákům zpříjemnili návrat do školních lavic. A kromě spousty zábavy při sbírání postaviček nebo hraní her s sebou přinášejí tipy na zdravou a chutnou svačinku.

Novinky z prodejen Albert jsou k dispozici na webových stránkách www.albert.cz, na facebookovém profilu www.facebook.com/albertceskarepublika a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.