Čerstvé produkty od regionálních dodavatelů

Díky otevřenému vstupu na prodejní plochu obchodu se zákazníci ocitnou přímo v oddělení ovoce a zeleniny, které připomíná skutečné tržiště. Najdou zde čerstvé produkty od českých farmářů, ale také exotické plody. Ode dne otevření se na veškerý sortiment ovoce a zeleniny vztahuje 30% sleva a to až do 8. prosince. Na ovoce a zeleninu navazují maso a masné výrobky, potraviny na vaření, obsluhovaný úsek uzenin i sýrů a pekárna s křupavým pečivem od lokálních dodavatelů. Zákazníci zde najdou také rozšířené oddělené drogistického zboží a kosmetiky.

Obchodní řetězec Albert již několik let intenzivně spolupracuje s regionálními dodavateli. I v tomto obchodě zákazníci najdou řadu svých oblíbených produktů od místních producentů, zejména v oddělení pečiva, mléčných a masných výrobků, ovoce i zeleniny. „Sortiment čerstvých potravin se snažíme neustále rozšiřovat. Kromě toho zařazujeme novinky v podobě produktů vlastních značek Albert, jako jsou např. produkty bez lepku a laktózy, bio potraviny a další. Velkou změnou prošla také nabídka pečiva, která zahrnuje novinky v podobě slaných i sladkých pekařských produktů,“ říká Romana Mergeščíková, manažerka supermarketu Albert na Barrandově.

V době blížících se vánočních svátků a oslavy Mikuláše Albert rozšiřuje sortiment o vánoční kalendáře, čokoládové figurky s motivy čertů, Mikulášů a andělů, oblíbených plánských perníčků od jihočeského dodavatele a další. Současně zákazníci pořídí produkty na vánoční pečení za výhodné akční ceny. Za nákupy mohou zákazníci rovněž sbírat body a získat tak slevu až 79% na kuchyňské nádobí francouzské značky Cuisinox nebo Disney DVD zdarma. Obojí jsou vhodné jako vánoční dárek.

Přátelské prostředí inspirované moderními trendy na trhu

Obchod dostal moderní vzhled sledující nejnovější trendy na trhu, úsporná chladicí zařízení, vozíky na kolečkách i wifi připojení zdarma. Pro rychlé odbavení jsou k dispozici expresní pokladny. Zákazníci mohou nový supermarket Albert navštívit každý den od 7:00 do 21:00 hod.