S Legem teď i do školy

Pokud si vaše ratolesti, podobně jako miliony dětí po celém světě, oblíbily kultovní stavebnici, věřte, že Lego batohy a další školní doplňky se pro ně stanou láskou na první pohled. Propracovaný design a vysoká funkčnost všech produktů pak dostane i vás. Tak nechte vaše malé i velké školáky užívat si světa Lego i v lavicích.

 

aaLEGO Friends Beach House - školní aktovka, 2dílný set

Hmotnost: 760 g, objem: 22 l, rozměry: 28 x 38 x 19 cm

Dostupné v prodejnách Albert

Aktovka Lego splní ty nejnáročnější požadavky dětí i rodičů. Ti první si zamilují zejména krásný design s oblíbenými motivy, ale také ergonomicky tvarovaná záda, která pomohou unést školní výbavu i velkou svačinu. Dospělí jistě ocení reflexní prvky a důmyslné vnitřní řešení s mnoha úchyty a přihrádkami. Součástí aktovky je i malý odnímatelný batůžek na cvičební úbor ve stejném designu.

 

 

LEGO NINJAGO JAY - školní aktovka, 2dílný setbb

Hmotnost: 840 g, objem: 28 l, rozměry: 29 x 40 x 23 cm

Dostupné v prodejnách Albert

Větší aktovka Lego splní ty nejnáročnější požadavky. Děti si zamilují zejména krásný design s oblíbenými motivy, ale také ergonomicky tvarovaná záda, která pomohou unést školní výbavu i velkou svačinu. Dospělí ocení reflexní prvky a důmyslné řešení s mnoha úchyty a přihrádkami. Součástí aktovky je i malý odnímatelný batůžek na cvičební úbor.

 

 

ccLEGO Friends / LEGO Ninjago box na svačinu

Rozměry:160 x 141 x 66 mm

Dostupné v prodejnách Albert

Přenášejte svačinu stylově v plastovém boxu na svačinu. Přesné a zároveň pružné víko s rohem pro snadné otevření drží na boxu velmi dobře, zároveň se však dobře sundavá i dětem.

 

 

LEGO Friends / LEGO Ninjago láhev na pitídd

Rozměry: 65 x 190 mm

Dostupné v prodejnách Albert

Vezměte si na každý výlet pití do své oblíbené LEGO láhve. Horní kostka v kultovním Lego designu funguje jako bezpečný uzávěr. Navíc má láhev zespodu připojený kalíšek.

 

 

Barevné kufříky nejen na školní potřeby

Veselé a designově propracované kufříky vyrobené z pevné lepenky spolehlivě odolají i těm nejbláznivějším hrám. Navíc jsou vybavené kovovou přezkou a potištěné zvenku i uvnitř. S veselými obrázky bude pro všechny malé zvědavce škola hrou. Jedinou starostí se stane, který si vybrat.

 


jjKufřík Patrol Against Cat

Rozměry: 25 x 18,5 x 9 cm.

Dostupné v prodejnách Albert   

Kufřík Patrol Against Cat využijí děti nejen na školní potřeby. Nejvíce bude bavit milovníky domácích mazlíčků.

 

 

Kufřík Funny Facesgg

Rozměry: 25 x 18,5 x 9 cm

Dostupné v prodejnách Albert

Kufřík Funny Faces je skvělou volbou pro všechny malé raubíře. Děti jej využijí na všechny nezbytnosti, které potřebují mít po ruce nejen ve škole, ale i doma.

 

 

ggKufřík Girls Fairy Tales

Rozměry: 25 x 18,5 x 9 cm

Dostupné v prodejnách Albert

S kufříkem Girls Fairy Tales se bude cítit každá malá školačka jako princezna. Schovávat si do něj může cokoliv, co ji zrovna napadne nejen ve škole, ale i doma.

 

 

Kufřík Truckhh

Rozměry: 25 x 18,5 x 9 cm

Dostupný v prodejnách Albert

Kufřík Truck ocení všichni školou povinní automobilový nadšenci. Skvěle poslouží nejen ve škole, ale také doma například k uskladnění vozového parku vašeho malého závodníka.

 

 

Školní nezbytnosti pohodlně a na jednom místě

Tužky, guma, pastelky, ořezávátko, fixy pera, vodové barvy, štětce, lepidlo a tak dále. Výčet základních potřeb pro malé i větší školáky někdy, zdá se, nemá konce. V obchodech Albert najdete pohodlně a na jednom místě vše ze seznamu. A někdy stačí sáhnout po jediném kuse.

 


kkSada výtvarných potřeb

Dostupné v prodejnách Albert

Kreslící sada pomůže malému umělci ztvárnit i ty nejdivočejší představy. Kufřík obsahuje: 12 barevných fixů, pastelek, voskovek a olejových pastelů. 12 odstínů vodových barev, obyčejnou tužku, malířskou paletu, štětec, gumu, ořezávátko, pravítko, lepidlo na papír.

 

 

Penál 2 patra s výbavoujj

Rozměry: 19 x 5 x 12 cm.

Dostupné v prodejnách Albert

Nechejte své malé školáky vybrat z pestré škály motivů. Dvoupatrový penál je určený pro žáky 1. stupně ZŠ. Každé jednotlivé patro se uzavírá na samostatný zip. Pouzdro má přes 20 pružných gumových poutek pro uložení psacích potřeb. Obsahuje 8 fixů, 8 pastelek, rozvrh hodin, pravítko 15 cm, malý trojúhelník, modrou propisku, gumu a ořezávátko.

 

 

kkPilot Frixion Colors

Sada 6 barev

Dostupné v prodejnách Albert

 

Jedinečné gumovací fixy nadchnou každého malého školáka, obsahují totiž speciální inkoust, s nímž může namalovaný obrázek vymazat a přepsat tolikrát, kolikrát se mu zachce. Tyhle kouzelné fixy dnes už neodmyslitelně patří do výbavy každého malíře, který jde s dobou.