Albert ocenil 30 kolegů z prodejen, distribučních center i centrály řetězce, kteří ve společnosti pracují 25 let a více. Rozšířili tak řady Klubu 25, který vznikl vloni touto dobou a slavnostně do něj bylo uvedeno prvních šest desítek prodavačů, zelinářů, řezníků, skladníků, ale také pracovníků centrály, kteří spojili s maloobchodem a Albertem většinu svého dosavadního profesního života.

Slavnostní předávání ocenění se uskutečnilo koncem října v prostorách Novoměstské radnice v Praze. Večerní ceremoniál byl završením celodenního setkání zaměstnanců, kteří ve společnosti pracují již více než čtvrt století. Během celého dne byl zajištěn program, jehož součástí bylo i slavnostní otevření zmodernizovaného hypermarketu na Nových Butovicích.

Celým večerem provázela Jolana Voldánová, která uváděla oceněné do Klubu 25. Cenu pak kolegům slavnostně předal personální ředitel Ctirad Nedbálek společně s dalšími členy vedení společnosti. „Kromě peněžité odměny za dovršení pracovního výročí dostali zaměstnanci na slavnostním večeru také trofej z broušeného skla s vlastním jménem a slavnostní plaketu. Tím hlavním dárkem je ale naše poděkování všem, kteří s námi strávil tak velkou porci pracovního života. Také jejich zásluhou můžeme v celé republice obsluhovat miliony zákazníků, a za to jim patří velký dík. Jsem rád, že máme desítky takových kolegů, a že jim můžeme slavnostně poděkovat na galavečeru, který jsme uspořádali pouze pro ně a jejich partnerky a partnery,“ řekl Ctirad Nedbálek. 

Albert působí na českém trhu více než 27 let. První obchod, novodobý supermarket Mana, přivítal zákazníky 6. června 1991 v Jihlavě. Řetězec zaměstnává na různé pracovní úvazky 17 tisíc lidí, z nichž přibližně 1 700 ve společnosti pracuje více než 15 let a necelá stovka více než čtvrt století.