Maso z Řeznického pultu

 

Dlouhé a teplé večery by bylo rozhodně škoda nevyužít ke grilování s rodinou nebo přáteli. Připravte pro hosty celou symfonii chutí a věřte, že se na takový večer budou ještě dlouho vzpomínat. Nejrůznější speciality seženete v prodejnách Albert pod značkou Řeznický pult. V nabídce jsou porce různých druhů masa s již připravenou marinádou, ale i klobásy nebo hamburgery.

 

 Zapékací miska Jamieho Olivera

 

Maso bude rychleji propečené, když jej předpřipravíte v troubě. Na grilu poté získá tu správnou barvu a chuť. Zapékací misku také využijete k přípravě přílohy. Vašim hostům určitě budou chutnat zapečené brambory se smetanou a sýrem.

 

 

Nezapomeňte na grilování ovoce a zeleniny

 

Zatímco se maso opéká, je třeba připravit zajímavou přílohu, která se také hodí na gril. Na stole by určitě neměla chybět grilovaná zelenina – rajčata, cuketa, paprika, cibule, kukuřice – stačí ji potřít marinádou na maso nebo lehce zakápnout olejem. Všichni ocení i sladkou tečku v podobě grilované ovoce. Vyzkoušet můžete třeba ananas. Uvolněný cukr v horku vytvoří karamel a ovoce najednou chutná jako exotický dezert.

 

 

Kolekce Waves Jamieho Olivera

 

Aby váš stůl vypadal skutečně dokonale, je třeba myslet také na servírování. Ideální je decentní nádobí, které nechá vyniknout všem připraveným delikatesám, a zároveň je stylovým doplňkem vaší hostiny. Kolekce nádobí Waves Jamieho Olivera je proto ideální volbou. Její nadčasový design si jednoduše zamilujete.

 

 

 

Za nákupy v Albertu kolekce nádobí Jamieho Olivera Waves se slevou až 60 %

V rámci sběratelské kampaně v prodejnách Albert je možné využít až 60% slevu na nákup stylového nádobí z exkluzivní kolekce Jamieho Olivera. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Body je možné sbírat až do 29. července, přičemž slevu bude možné uplatnit až do 8. srpna 2014 nebo do vyčerpání zásob. Akce se vztahuje pouze na hrnky, misky, malé, hluboké a mělké talíře a sadu talířů pro čtyři osoby z kolekce Waves Jamieho Olivera. Celou nabídku doplňujícího sortimentu Jamieho Olivera najdete v prodejnách Albert.

O možnosti získat slevu v prodejnách Albert na kolekci nádobí Waves Jamieho Olivera se zákazníci mohou informovat také na webových stránkách www.albert.cz a facebookovém profilu Albert ČR.

Další informace a kompletní pravidla akce najdete na www.albert.cz.