Nakupujte v příjemném prostředí od těch, které znáte

Obchodní řetězec Albert intenzivně pokračuje ve spolupráci s regionálními dodavateli. Jejich produkty se vyznačují vysokou kvalitou, čerstvostí a tradičními recepturami. Specialitou karlovarského Albertu je pečivo od chebské pekárny Tritia, která peče tradiční pečivo již od roku 1991 a s obchodním řetězcem Albert spolupracuje již několik let. „Jsme velice potěšeni, že ve spolupráci s obchodním řetězcem Albert udržujeme tradici regionální pekařské výroby,“ říká Rostislav Beran z pekárny Tritia. „I po rekonstrukci budeme pro zákazníky karlovarského Alberta nadále péct výrobky z naší pekárny, které si tolik oblíbili. Patří mezi ně např. Kovářský kulatý chléb či Nopálový chléb. Ten je velmi oblíbený, neboť nopálová mouka, ze které je chléb upečený, obsahuje velké množství antioxidantů, aminokyselin, vitamínů a minerálů podporujících detoxikaci těla,“ dodává Rostislav Beran. Další regionální produkty najdou zákazníci především v úseku čerstvých potravin, jako je ovoce a zelenina, maso, masné výrobky či mléčné produkty.

Příjemnou nákupní atmosféru zákazníkům umocňuje otevřený vstup na prodejní plochu prodejny bez turniketů, přehlednější uspořádání zboží, modernější design i oddělení ovoce a zeleniny, které připomíná skutečné tržiště. Díky rekonstrukci se změnilo použití přírodních materiálů, barev, ale i nové osvětlení a úsporná chladicí zařízení. Pohodlný nákup zajistí košíky na kolečkách i expresní pokladny.

Karlovarský Albert chce rovněž vyjít vstříc zákazníkům trpící intolerancí na laktózu a lepek. Proto zde nově najdou široký výběr z těchto produktů pod vlastní značkou Albert FreeFrom, mezi nimi např. směsi na pečení, snídaňové cereálie, muffiny, sušenky či jogurty, máslo, smetany a další. „Tuto oblíbenou značku jsme zachovali z bývalých prodejen SPAR a věříme, že se bude i nadále těšit velké oblibě,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert.

Užijte si slavnostní otevření

V den slavnostního otevření čekají na zákazníky speciální akce, jako například dárek v podobě oblíbené kuchařky Albert za nákup nad 300 Kč, ochutnávky bio pomazánek vlastních značek Albert Veggie nebo 30% sleva na veškerý sortiment ovoce a zeleniny po dobu tří týdnů, tedy do 25. srpna. Zákazníci mají ještě poslední možnost nasbírat body a získat tak jeden z kvalitních nožů Sambonet. Navíc v týdnu od 5. do 11. srpna bude probíhat dvojitý výdej bodů, tzn. že za nákup nad 200 Kč zákazník získá místo jednoho bodu rovnou dva. Supermarket Albert v ulici Horova bude otevřen každý den od 6 do 20 hodin.

Více informací o 100% garanci kvality, spolupráci s regionálními dodavateli a další novinky z prodejen najdete na webových stránkách www.albert.cz.

Více informací získáte také na sociálních sítích: www.facebook.com/albertceskarepublika
a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.