Proti sluníčku

Opalovací krém a gel po opalování patří mezi základní výbavu každého výletníka. V Albertu jsou k dispozici oleje a mléka na opalování s vysokým i nízkým ochranným faktorem. Chraňte se také proti bodavému hmyzu gelem, který příjemně chladí a uklidňuje podrážděnou pokožku. Cena začíná na 19,90 Kč.

 

 

Sluneční brýle

Růžové, barevné a stylové. Takové jsou sluneční brýle, které jsou k dostání v Albertu. Široká nabídka zajistí, že si každý vybere podle svého vkusu. Brýle zakoupíte od 79,90 Kč.

 

 

Plážová osuška Lily

Plážová osuška z jemného materiálu je nejen skladná, ale také praktická. Navíc se vyznačuje svou dobrou savostí. Osušku Lily o velikosti 90 x 150 cm si můžete vybrat ve fialové barvě pro holky nebo v zelené pro kluky. Osušku pořídíte od 199 Kč.

 

 

 

 

 

Odpočinek na pláži

Vyztužená látková lehátka si oblíbí každý, kdo rád relaxuje na pláži. Lehátko se dá složit do tvaru tašky s oušky pro pohodlnější přenesení. A navíc si můžete v Albertu pořídit také chladicí box, který vám za horkého letního počasí vychladí váš osvěžující drink. Lehátko koupíte za cenu od 199 Kč a chladicí box od 299 Kč.

 

 

 

Prázdninová obuv pro děti

Nezapomeňte na boty do vody, které zabraňují uklouznutí vašeho dítěte a poranění o ostrý předmět ukrytý ve vodě. V dětském sortimentu kromě obuvi do vody naleznete také sportovní obuv, tenisky nebo trekové sandály. Obuv pro děti koupíte v Albertu za cenu od 129,90 Kč.

 

 

 

Vodní radovánky

S potápěčskými brýlemi a šnorchlem si děti ve vodě vyhrají skoro celý den. Albert nabízí set brýlí a šnorchlu za výhodnou cenu. Dětem můžete pořídit i vodní pistoli, se kterou si při vodních radovánkách užijí spoustu legrace. Potápěčský set seženete za cenu od 249 Kč a vodní pistoli od 29,90 Kč.

 

 

Hurá do vody

Chcete mít jistotu, že vaše dítě bude při cachtání se ve vodě v bezpečí? Pořiďte mu nafukovací vestičku s barevnými motivy. Nebo si vyberte z široké nabídky nafukovacích matrací do vody. V Albertu si je můžete vybrat v různých barvách a s různými motivy. Nafukovací vestu koupíte za cenu již od 159 Kč, nafukovací matrace od 89,90 Kč.