Pohodlný nákup a nízké ceny

Albert supermarket v Litomyšli připravil zákazníkům lepší komfort při nakupování, rozšířený sortiment čerstvého zboží a nízké ceny. Na výběr bude široký výběr čerstvého pečiva, které zaměstnanci doplňují několikrát denně. V nabídce jsou také oblíbené pekařské produkty od regionálního dodavatele Nopek nebo z pekárny Věry Krejčí. Supermarket pro své zákazníky rovněž rozšířil úsek ovoce a zeleniny, delikates, lahůdek, ale i drogistického zboží. Ovoce a zelenina bude od slavnostního otevření k dostání s 30% slevou a to až do 2. prosince 2014.

Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili příjemně. Snažíme se vytvořit takové místo k nákupu, do kterého se budou zákazníci rádi vracet. Díky rekonstrukci prodejny můžeme zajistit nejen pohodlný nákup za nízké ceny, ale také rozšířit poskytované služby,“ uvádí Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert.

V rámci rekonstrukce klade Albert velký důraz na životní prostředí a efektivní rozmístění celého sortimentu v prostorách prodejny. Bylo instalováno kompletně nové osvětlení s použitím úsporných svítidel.Nainstalované moderní chladící a mrazicí boxy mají systém uzavíratelných dvířek. Jejich využití přispívá až k 25%úspoře energie, a tudíž k větší ochraně životního prostředí.

Dárek při nákupu nad 300 Kč

V den slavnostního otevření jsou pro zákazníky připraveny speciální akce. Pro snadnější orientaci v novém prostředí budou na prodejně po celý den k dispozici hostesky, které také pomohou zákazníkům s balením nákupu do tašek, pro děti mají připraveny balónky. Každý zákazník navíc obdrží při útratě nad 300 Kč oblíbenou kuchařku Spolu u stolu jako dárek a to až do úterý 10. listopadu 2014. Pro všechny příchozí si Albert připravil ochutnávky tapas, českých i zahraničních sýrů a vybraných produktů z oddělení ovoce a zeleniny. Prostřednictvím smějícího se nebo mračícího obličeje mohou zákazníci vyjádřit svůj názor na to, jak se jim v nově zrekonstruované prodejně líbí.

Vneste italský styl do své kuchyně se spotřebiči Guzzini

Také v supermarketu Albert v Litomyšli probíhá nová sběratelská kampaň, která umožní zákazníkům prodejny čerpat slevu až 70 % na pořízení kuchyňských spotřebičů značky Guzzini. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Výměnou za 12 nasbíraných bodů koupí jeden ze spotřebičů Guzzini za zvýhodněnou cenu. Celá sada spotřebičů obsahuje rychlovarnou konvici, kontaktní gril, toustovač, kuchyňskou váhu, ruční a stolní mixér a citrusovač. Body bude možné sbírat do 3. února 2015, přičemž slevu lze uplatnit až do 17. února, nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách. 

Za nákupy oblíbené pohádky na DVD

Již od středy, 5. listopadu, zákazníci mohou zákazníci zažívat pohádkovou atmosféru, kterou pomohou vytvořit i oblíbené animované postavičky a jejich příběhy. Albert totiž přichází ve spolupráci se společností Disney s další sběratelskou kampaní. Zákazníci za nasbírané body získají až osm DVD ze Zlaté edice Disney. Za každých 200 Kč nákupu nebo nákup partnerského produkty obdrží zákazníci jeden bod. Výměnou za sedm nasbíraných bodů si vyberou jedno DVD ze Zlaté edice příběhů Disney. Body ve speciální vánoční kampani bude možné sbírat až do 16. prosince letošního roku. Nabídka již teď obsahuje oblíbené animované pohádky, jako jsou Příšerky s. r. o., Ratatouille, Zvonilka: Tajemství křídel, Toy Story 3, Auta 2, Dinosaurus nebo Na Vlásku. V polovině listopadu čeká na zákazníky překvapení v podobě rozšíření této nabídky o osmé, exkluzivní DVD Letadla 2, které získají pouze v prodejnách Albert a INTERSPAR od 19. listopadu 2014 výměnou za 10 bodů.

Supermarket bude stejně jako před rekonstrukcí otevřen každý den od 7 do 20 hodin. V prodejně nechybí ani akční letáky, které jsou zároveň distribuovány do poštovních schránek. Každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Bližší informace o právě probíhající kampani, stejně jako novinky z prodejen Albert jsou k dispozici na webových stránkách www.albert.cz, na facebookovém profilu www.facebook.com/albertceskarepublika a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.