Výhodné ceny a čerstvý sortiment

Nově zrekonstruovaná prodejna Albert v Cíglerově ulici v Praze zákazníkům představí atraktivní sortiment čerstvého pečiva, který doplňují oblíbené produkty od regionálních dodavatelů, například z pekárny Jaroslava Schneidera nebo z Marhautova pekařství. Supermarket pro své zákazníky rovněž rozšířil úsek ovoce a zeleniny, delikates, lahůdek a drogistického zboží. Ovoce a zelenina bude od slavnostního otevření k dostání s 30% slevou a to až do 25. 11. Nově je do čerstvého sortimentu zařazen výběr českých a zahraničních sýrů.

V rámci rekonstrukce byl kladen velký důraz na životní prostředí a efektivní rozmístění celého sortimentu v prostorách prodejny. Bylo instalováno kompletně nové osvětlení s použitím úsporných svítidel. V prodejně byly také instalovány moderní chladící a mrazicí boxy se systémem uzavíratelných dvířek. Jejich využití přispívá k vyšší úspoře energie, a tudíž k větší ochraně životního prostředí.

„Nová koncepce prodejny nám pomáhá šetřit náklady, které potom můžeme zpětně investovat do zlepšování služeb. Věříme, že všichni příchozí uvítají nejen rozšířenou nabídku zboží za výhodné ceny, ale také přehledné uspořádání prodejny,“ říká k rekonstrukci Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert.

Supermarket Albert v Cíglerově ulici v Praze bude otevřen každý den od 6 do 21 hodin. V prodejně nechybí oblíbené akční letáky, které jsou zároveň distribuovány do poštovních schránek. Každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Dárek k nákupu nad 300 Kč

V den slavnostního otevření na zákazníky čekají speciální akce. Při útratě nad 300 Kč obdrží každý nakupující oblíbenou kuchařku Spolu u stolu jako dárek. Pro snadnější orientaci v novém prostředí budou na prodejně po celý den k dispozici hostesky, které děti obdarují balonky a pomohou zákazníkům až do soboty s balením nákupu do tašek. Pro všechny příchozí budou rovněž připraveny ochutnávky tapas, holandských sýrů a vybraných produktů z oddělení ovoce a zeleniny. Prostřednictvím smějícího se nebo mračícího obličeje mohou zákazníci vyjádřit svůj názor na to, jak se jim v nově zrekonstruované prodejně líbí.

Vneste italský styl do své kuchyně se spotřebiči Guzzini

Také v pražském supermarketu Albert v Cíglerově ulici probíhá nová sběratelská kampaň, která umožní zákazníkům prodejny čerpat slevu až 70 % na pořízení kuchyňských spotřebičů značky Guzzini. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Získané body si nalepí na speciální kartičku, kterou dostanou v prodejně. Výměnou za 12 nasbíraných bodů pak mohou zakoupit jeden ze spotřebičů Guzzini za zvýhodněnou cenu. Celá sada spotřebičů obsahuje rychlovarnou konvici, kontaktní gril, toustovač, kuchyňskou váhu, ruční a stolní mixér a citrusovač. Body bude možné sbírat do 3. února 2015, přičemž slevu lze uplatnit až do 17. února, nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách.

Bližší informace o právě probíhající kampani, stejně jako novinky z prodejen Albert jsou k dispozici na webových stránkách www.albert.cz, na facebookovém profilu www.facebook.com/albertceskarepublika a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.