Příjemnou nákupní atmosféru umožní zákazníkům otevřený vstup na plochu prodejny bez turniketů, kde mohou začít svůj nákup přímo v oddělení ovoce a zeleniny. Na tento úsek navazují maso a masné výrobky, potraviny na vaření, obsluhovaný úsek uzenin i sýrů a pekárna s křupavým pečivem od lokálních dodavatelů. Zboží je uspořádáno přehledněji, prodejna dostala modernější vzhled, nová osvětlení, úsporná chladicí zařízení, vozíky na kolečkách i wifi připojení zdarma. Pro rychlé odbavení jsou k dispozici expresní pokladny. Již při samotném vstupu zákazníky přivítá tzv. „greeter“, který se proaktivně podílí na plynulém provozu prodejny.

Vyberte si ze sortimentu regionálních dodavatelů

Obchodní řetězec Albert i nadále pokračuje v intenzivní spolupráci s regionálními dodavateli. Jejich produkty se vyznačují především vysokou kvalitou a čerstvostí. Specialitou tohoto brněnského supermarketu Albert je pečivo od regionálního dodavatele Původní bílovická pekárna. „S brněnským supermarketem Albert spolupracujeme již několik let a jsme rádi, že jeho prostřednictvím můžeme zákazníkům nabídnout naše pekařské výrobky, které pečeme podle tradičních receptur,“ říká Tomáš Hájek, majitel Původní bílovické pekárny. „Vyrábíme například poctivý Bílovický kvasový chléb, na jehož zpracování potřebujeme pouze mouku, vodu, kmín a sůl,“ dodává Tomáš Hájek.

Další regionální produkty najdou zákazníci především v úseku čerstvých potravin, jako je ovoce a zelenina, maso, masné výrobky či mléčné produkty. „Sortiment čerstvých potravin se snažíme neustále rozšiřovat. Kromě toho jsme zařadili i novinky v podobě produktů bez lepku a laktózy vlastní značky Albert Veggie,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert.

Užijte si slavnostní otevření

V den slavnostního otevření čekají na zákazníky speciální akce, jako například dárek v podobě oblíbené kuchařky Albert za nákup nad 300 Kč, ochutnávky bio pomazánek vlastních značek Albert Veggie a produktů bez lepku a laktózy Albert FreeFrom nebo 30% sleva na veškerý sortiment ovoce a zeleniny, která potrvá až do 8. září.

Supermarket Albert v ulici Petra Křivky bude otevřen každý den od 7 do 20 hodin. Více informací a novinek z prodejen Albert najdete na webových stránkách www.albert.cz i na sociálních sítích: www.facebook.com/albertceskarepublika a www.twitter.com/albertcesko.