disneyKVZa nákupy oblíbené pohádky na DVD

Předvánoční čas si zákazníci obchodního řetězce Albert budou moci zpříjemnit s vybranými pohádkami Disney. Od 4. listopadu až do 15. prosince získají DVD s oblíbenými filmy Auta, Zvonilka a piráti, Toy Story 2, Letadla, Univerzita pro příšerky, Medvídek Pů a Ledové království. Součástí nabízených titulů bude ale také DVD s novým filmem „V hlavě“, které bude k dispozici od 18. listopadu.

„Tyto filmy budou pro naše zákazníky bezesporu skvělou příležitostí, jak si v průběhu předvánočního shonu na chvilku odpočinout s celou svou rodinou. Navíc se DVD mohou stát i krásným vánočním dárkem, se kterými lze udělat radost svým nejbližším,“ říká o kampani Jitka Maňáková z marketingového oddělení obchodního řetězce Albert.

Za každých 200 korun nákupu nebo nákup partnerského produktu obdrží zákazníci jeden bod. Ty si budou nalepovat na speciální kartičku, kterou lze získat na kterékoliv pokladně obchodů Albert. Za deset nasbíraných bodů si budou moci vybrat jedno DVD z kolekce Disney. Exkluzivní DVD s filmem V hlavě bude v obchodech Albert možné získat výměnou za 12 bodů. Filmy budou k dostání do konce termínu kampaně, nebo do vyprodání zásob v jednotlivých obchodech.

Zábava ve formě mikrostránky i hračky v obchodech

V rámci této sběratelské kampaně budou vytvořeny speciální mikrostránky, na nichž si děti užijí spoustu zábavy a také budou moci vyhrát sbírku všech osmi DVD. Nalejdete zde i trailery na všechny filmy z kampaně, omalovánky, další zajímavé aktivity a veškeré důležité informace.

Pro všechny malé příznivce filmu Ledové království bude v sortimentu obchodního řetězce Albert zařazena široká nabídka produktů, spojených s tímto populárním příběhem společnosti Disney. V jejím rámci tak bude možné zakoupit například kreativní sady, hrnečky, či speciální edici stavebnic Lego.

Více informací o sběratelské kampani Disney DVD je k dispozici na webových stránkách www.albert.cz.