na svacinuNa svačinu

Základem úspěšného dne ve škole je svačinka, která je pro děti velmi důležitá. Aby se na ni těšily ještě více, pořiďte jim barevný svačinový box s motivy známých animovaných postaviček. V Albertu jsou k dostání za cenu od 99 Kč. Pitný režim mohou děti dodržovat třeba díky designovým plastovým lahvím s brčkem, které Albert nabízí za cenu od 179 Kč.

 

 

darkove peroDárkové pero se jmény

Alice, Ilona, Jan, Jakub, každý si určitě najde to své jméno. Krásné designové pero pro kluky a holky Albert nabízí za cenu od 139 Kč. Díky papírové taštičce v podobném designu za 10 Kč může pero posloužit jako dárek k prvnímu školnímu dni.

 

 

 

 

smoulove sesitzŠmoulové jdou s dětmi do školy

Albert nabízí sešity různých velikostí, barev a druhů s atraktivním designem šmoulů. Orientační cena sešitu A4 je 15,90 Kč.

Do pracovní výchovy se dětem bude hodit sada pestrobarevných papírů, která je v Albertu k dostání za orientační cenu 14,90 Kč.

 

 

 

smoulove doplnkzŠmoulí doplňky nejen na cesty

Albert také nabízí veselý kufřík, do kterého si děti mohou schovat všechny své poklady nebo školní desky na sešity o velikosti A4 za orientační cenu 69,90 Kč. Orientační cena kufříku je 119,90 Kč.

 

 

 

 

priruckyJazykové příručky a knihy pro děti

Albert nabízí knihy pro děti všech věkových kategorií. Například kniha „Hlavolamy a hry s obrázky a čísly“ je určená předškolákům, kteří se mohou naučit zajímavé věci formou her. Kniha je k dostání za cenu od 89 Kč. Pro starší školáky pořídíte v Albertu jazykové průvodce angličtinou, němčinou nebo italštinou od 199 Kč.  

 

 

preyuvkyŠmoulí přezůvky

Nezbytným vybavením školáků jsou školní bačkory. Ty jsou k dostání v obchodech Albert v různých velikostech a barvách. Děti si ale určitě nejvíce oblíbí ty s postavičkami animovaných šmoulů. Přezůvky pořídíte za cenu od 119,90 Kč.

 

 

bathoKolekce školních batohů

Kvalitně zpracované a velmi lehké. Taková je originální kolekce školních batohů v oblíbených dětských licencích Ben 10 a Mr. Men & Little Miss. Školní set obsahuje školní aktovku
pro 1. a 2. třídu, dětský batoh, sportovní batoh a penál. K dostání je také varianta se školním batohem pro 3. až 5. třídu.

Orientační cena za set je 999 Kč.