Nádobí značky Cuisinox není běžně na českém trhu k dispozici. Je vyrobeno z vysoce lesklé nerezové oceli prvotřídní kvality, a proto je vhodné pro vaření na všech typech sporáků včetně indukčních varných desek. Tomu ostatně nasvědčuje i jeho odolnost až 200 °C. Nádobí Cuisinox také vyniká skvělou tepelnou vodivostí, ergonomicky tvarovanými rukojeťmi a zesíleným dnem pro kratší přípravu jídla. Díky těmto vlastnostem ho můžeme považovat za skutečně mistrovský nástroj.

S vařením zdravého jídla se pojí věčná otázka, jak použít co nejméně oleje. Pánve značky Cuisinox se svým unikátním nepřilnavým povrchem vyřeší toto dilema za vás. Jejich povrchová úprava ILAG ULTIMATE patří mezi ty nejkvalitnější vůbec, protože je třívrstvá a vyztužená keramickými částicemi. S touto technologií je při vaření zapotřebí mnohem méně tuku či oleje a navíc se nemusíte bát poškrábání ani obtížného čištění.

Sada nádobí obsahuje dva rendlíky, z toho jeden na mléko, dva různě velké hrnce s pokličkou a tři profesionální kuchyňské pánve s průměrem od 20 do 28 centimetrů. Na nerezové hrnce a rendlíky navíc platí 5letá záruka, u pánví trvá 2 roky.

Potěšte sebe a své blízké špičkovým nádobím Cuisinox

„Prostřednictvím nové kampaně chceme dát našim zákazníkům možnost pořídit si prvotřídní nádobí značky Cuisinox a to za ceny běžně dostupného kuchyňského nádobí,“ říká Jitka Maňáková z marketingového oddělení obchodního řetězce Albert. „Věříme, že se toto krásné nádobí stane také vhodným vánočním dárkem, co potěší všechny kuchaře a hospodyňky,“ dodává.

Nádobí francouzské značky Cuisinox mohou nyní exkluzivně získat zákazníci prodejen Albert. Za každých 200 korun nákupu nebo za nákup partnerského produktu obdrží jeden bod. Získané body si nalepí na speciální kartičku, kterou dostanou v prodejně. Výměnou za 10 nasbíraných bodů si pak koupí libovolný kus nádobí se slevou až 79 %. Body lze sbírat do 19. ledna 2016, přičemž slevu na nádobí uplatnit až do 2. února 2016, nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách. Kuchyňskou chňapku značky Cuisinox si zákazníci mohou zakoupit za 99,90 Kč bez nutnosti sbírat body.

Informace o nové sběratelské kampani najdou zákazníci také na webových stránkách www.albert.cz a na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika či Twitteru twitter.com/albertcesko.

Cuisinox new