Uvědomujeme si, že vybavit dítě do školy zahýbe nejedním rodinným rozpočtem. Proto jsme se, stejně jako v minulých letech, snažili připravit ucelenou nabídku školních potřeb za příznivé ceny. To znamená, že u nás zákazníci najdou opravdu všechno, co děti do školy potřebují. Do sortimentu jsme tedy zařadili vše od náhradní tuhy, tuše, podložky, přes tempery, nůžky, kalkulačky až po aktovky, batohy či potřeby do tělocviku. Nabídku batohů a školních tašek jsme ještě více rozšířili. Máme také velmi pěknou řadu školních kufříků a boxů na sešity v atraktivních designech,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert. 

Zdravé psaní je základtrojboké tužky

Ať už se dítě teprve učí psát, nebo zvládá psaní zápisků bez velkých problémů, potřebuje pro svoji práci ve škole především vhodné psací potřeby. V nabídce Albertu ergonomicky tvarované trojboké pastelky a tužky pro snadnější úchop nebo mazatelná pera oblíbená nejen mezi školáky a studenty.

Hrdinové z pohádek ohlídají svačinu

lahev na pitísvačinový boxČerství prvňáčci i jejich starší spolužáci mají v oblibě školní pomůcky s pohádkovými postavičkami z animovaných filmů a seriálů. „Produkty se známými pohádkovými postavami jsou již tradičně oblíbenou kategorií školních pomůcek, kterou vyhledávají především menší školáci. Někteří preferují tradiční postavičky z českých večerníčků, jiní naopak sáhnou po hrdinech známých z pláten kin,“ uvádí Dagmar Krausová.

Hrdinové populárních dětských pořadů budou školáky provázet nejen po celý den během výuky, ale také jim pohlídají svačinu ve svačinovém boxu z pevného plastu. Pitný režim mohou děti snadněji dodržovat i díky lahvi na pití s motivy známých animovaných postaviček.

Vybavení pro malé umělcevoskovky

Vodovky, modelína, voskovky, barevné papíry, kelímek na vodu, štětce, zástěry na pracovní činnosti - to vše je základní výbavou každého malého umělce během prvních let školy. V Albertu najdete potřebný výběr pomůcek, díky kterým budou pracovní činnosti pro školáky skutečná zábava.

školní batohŠkolní taška pro každého

Albert v letošním roce ještě více rozšířil výběr z batohů a  školních tašek, které nabízí v různých cenových relacích.