Chodov1

 

Uspořádání nové prodejny myslí především na pohodlí zákazníků, ale také rychlost při nakupování. Zvolit mohou rychlejší nákupní cestu od vstupu přes oddělení s čerstvými potravinami rovnou k pokladnám, nebo v klidu projít celou prodejnu pořídit kompletní rodinný nákup včetně sezónního sortimentu, hraček, dětských výrobků či drogerie a kosmetiky. Ti, kteří nechtějí do prodejny vstupovat vůbec, ale hledají něco rychlého k obědu či svačině, mají možnost využít úplně novinky v podobě fresh baru.

 

 

 

Chodov2

 

 

Zdravě s Albertem: Více než tisícovku produktů na jednom místě nabízí speciální oddělení s potravinami pro zdravý životní styl. Vychází tak vstříc potřebám moderních zákazníků i těch, kteří musí či chtějí jíst bez lepku, laktózy, diabeticky nebo hledají veganské, raw či produkty bio kvalitě.

 

 

 

 

Chodov3

 

 

 

Srdcem nové prodejny Albert je část s čerstvými potravinami ve stylu moderního tržiště. Zákazníci mohou postupně nakoupit v jednotlivých částech. 

 

 

 

 

Chodov4

 

 

Tržnice u Alberta: V oddělení ovoce a zeleniny by se zákazníci měli cítit jako na trhu. Důraz je kladený na čerstvost a pohodlí při výběru.

 

 

 

 

 

Chodov5

 

 

Bylinková zahrádka: Atraktivní novinkou v oddělení ovoce a zeleniny je možnost nastříhat si a kombinovat různé druhy čerstvých bylinek. Snítky stačí dát do připraveného sáčku a navážit.

 

 

 

 

Chodov6

 

 

 

Albertovo pekařství nabízí zákazníkům čerstvé pečivo připravované od základů v místní rukodělné pekárně. Nechybí ani oblíbený chléb od lokálních pekařů.

 

 

 

Chodov7

 

 

Albertovo Maso a ryby: V obsluhovaném úseku masa najdou zákazníci nově prémiové hovězí steaky ze suchého zrání, telecí, selečí a jehněčí maso, chlazenou zvěřinu a francouzskou drůbež. Oddělení ryb a mořských plodů nabízí produkty z udržitelného rybolovu.

 

 

 

Chodov8

 

 

Uzenářství a Lahůdky u Alberta: V nové prodejně nechybí tradiční pultový prodej s uzeninami a lahůdkami.  Zákazníci tady najdou oblíbenou klasiku i moderní delikatesy.

 

 

 

 

Chodov9

 

 

Albertova Vinotéka: Moderní vinotéka nabízí tisíce produktů řazených pohodlně a přehledně podle země původu. U českých vín zákazníci najdou skutečně široký sortiment lahví od větších, ale i menších moravských vinařství. Navíc si mohou nechat při výběru poradit od zkušených someliérů.

 

 

 

Chodov10

 

 

 

Samoobslužné pokladny: Pro zaplacení nákupu mohou zákazníci na Chodově využít jak obslužných, tak oblíbených samoobslužných pokladen.