Dlouhé dny přímo vybízejí k pořádání rodinných i přátelských setkání. Překvapte své blízké nejen svým kuchařským uměním, ale i netradičním servírováním. S kolekcí od Jamieho Olivera bude celý stůl vypadat dokonale.

Nebojte se také hrnky, talíře a misky z exkluzivní kolekce Jamieho Olivera s názvem Waves začlenit do vaší kuchyně. Stejně jako je nádobí funkční, je i krásné. Díky svému decentnímu, nadčasovému designu se dá perfektně kombinovat s dalšími kousky různých tvarů či barev. Neváhejte a vyberte si z řady produktů Jamieho Olivera takové, které se vám budou hodit nejvíce. Nyní je navíc možné v prodejnách Albert zakoupit originální kolekci Waves až s 60% slevou.

Jaké stylové kousky Jamieho Olivera se vám budou hodit?

Kolekce Waves

Nechte vyniknout své mistrovské dílo na designovém nádobí s decentním zdobením i barvou. Nezapomeňte jídlo doplnit o zeleninu nebo ovoce. Stůl bude hýřit barvami a vizuální dojem příjemně povzbudí chuťové buňky vašich hostů.

Prostírání

Před naservírováním jídla dělá na vaše hosty první dojem prostírání. Zaujměte je hned na začátku vašeho setkání. Přírodní barvy skvěle doplní bílé nádobí.

Džbán na vodu se sklenicemi

Na stole ve stylu Jamieho Olivera by rozhodně neměly chybět květiny. Ležérně naaranžované se budou skvěle vyjímat v průhledném džbánu. Mějte v zásobě jeden i pro osvěžení hostů a čistou vodu ozvláštněte ledem, plátky citrónu a listy čerstvé máty.

Zapékací miska, kuchyňské náčiní

Vyzkoušeli jste už někdy zapečené těstoviny? Při jejich přípravě můžete využít jak zapékací mísy, tak speciální set, ve kterém najdete struhadlo na parmezán a dřevěné těstovinové či salátové naběračky. Vše opět dokonale ladí s jídelním servisem Jamieho Olivera Waves.

Nádoba na olej

Když vaří večeři Jamie Oliver, nikdy nevynechá přípravu osvěžujícího salátu, který dochutí olivovým olejem. Mastná láhev se ale na stůl příliš nehodí. Využijte k tomuto účelu zazátkovanou lahvičku. Pro zajímavou chuť oleje přidejte do nádobky například stroužky česneku nebo feferonku.

Za nákupy v Albertu kolekce nádobí Jamieho Olivera Waves se slevou až 60 %

Díky sběratelské kampani v prodejnách Albert je možné využít až 60% slevu na nákup stylového nádobí z exkluzivní kolekce Jamieho Olivera. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Body je možné sbírat až do 29. července, přičemž slevu bude možné uplatnit až do 8. srpna 2014 nebo do vyčerpání zásob. Akce se vztahuje na hrnky, misky, malé, hluboké a mělké talíře, sadu talířů pro čtyři osoby a salátovou mísu z kolekce Waves Jamieho Olivera. Celou nabídku doplňujícího sortimentu Jamieho Olivera najdete v hypermarketech Albert.

O možnosti získat slevu v prodejnách Albert na kolekci nádobí Waves Jamieho Olivera se zákazníci mohou informovat také na webových stránkách www.albert.cz a facebookovém profilu Albert ČR.

Další informace a kompletní pravidla akce najdete na www.albert.cz.