Těšte se na čerstvý sortiment a příznivé cenyLogo

Zákazníci jistě uvítají komfort při nákupu a nízké ceny, které jim nyní díky nové prodejní koncepci a efektivnímu rozmístění sortimentu na ploše může nový supermarket Albert nabídnout. Zákazníky také jistě potěší nabídka čerstvého a křupavého pečiva, které je po celý den pravidelně doplňováno. Tento sortiment je ještě rozšířen o produkty oblíbených regionálních dodavatelů, jako například Pekárna a cukrárna Hořovice nebo pekařství Stanislavy Kortánové. Zákazníci se mohou těšit i na bohatou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, která bude navíc ode dne otevření k dostání s 30% slevou a to až do 17. února. „Nová koncepce prodejen nám pomáhá šetřit náklady, které potom můžeme zpětně investovat do zlepšování služeb. Věříme, že všichni příchozí uvítají jak širokou nabídku zboží za nízké ceny, tak i přehledné uspořádání prodejny,“ říká Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert.

Životní prostředí v hlavní roli návrhu a výstavby

Prostory prodejny byly navrženy s ohledem na životní prostředí a maximální úsporu energie. Použité technologie zahrnují automaticky řízenou vzduchotechniku a systém vytápění, úsporné osvětlení a novou instalaci potravinového chlazení podle posledních standardů. „V prodejně jsou nově nainstalována také moderní uzavíratelná chladicí a mrazicí zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie. I touto cestou se snažíme přispívat k ochraně životního prostředí,“ dodává Michal Pavelka.

Supermarket Albert v Praze Na Strži bude otevřený denně od 7 do 21 hodin. V prodejně nechybí ani mezi zákazníky oblíbené letáky s akčními cenami, které jsou zároveň distribuovány do poštovních schránek. Každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Slavnostní otevření prodejny

Na zákazníky, kteří přijdou nakoupit do nové prodejny Albert hned první otevírací den, čeká řada speciálních akcí. Po celý den budou probíhat ochutnávky vybraných produktů ze sortimentu ovoce a zeleniny a až do soboty 7. 2. vlastních značek Albert Quality, Albert BIO a BASIC. Při nákupu nad 200 Kč je pro ty nejmenší připraveno překvapení.  S orientací v novém prostředí a s balením nákupu do tašek pomohou hostesky, které zároveň dětem rozdají balonky.

Novinky z prodejen Albert najdete také na webových stránkách www.albert.cz, a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko