Prodejna prošla kompletní rekonstrukcí a její moderní koncept je navržený v souladu s novým designem. Venkovní vstup do budovy zdobí kruhové logo obchodního řetězce a žlutý pás s vyznačením otevírací doby. Úsporný a vzdušný interiér společně s přehledně uspořádaným zbožím na zvětšené prodejní ploše zaručuje zákazníkům rychlou orientaci a s ní i pohodlnější nákup. Interiér obchodu zaujme mimo jiné čistým černobílým provedením s decentními odstíny šedé. Prodejna tak působí harmonickým a přehledným dojmem a dává vyniknout nabízenému zboží.

Jednoduchost a čerstvost

Zákazníci se mohou těšit na nižší regály, díky nimž mají zboží vždy po ruce. Regály jsou navíc nově součástí zóny „ocean of fresh“, v níž je nabízen pestrý výběr čerstvého a kvalitního zboží, zejména ovoce a zeleniny, křupavého pečiva a v neposlední řadě také krásných květin. Úplnou novinkou je pro nakupující v supermarketu Albert v Kaplici obsluhovaný pult s lahůdkami a uzeninami.

„Pohodlí našich zákazníků je pro nás na prvním místě, proto jsme volili takový koncept, který jim co nejvíce usnadní a zpříjemní nákupní zážitek,“ říká Pavel Huml, ředitel oddělení real estate obchodního řetězce Albert.

Modernizace supermarketu zohlednila také ekologii a nové technologie, které výrazně snižují spotřebu energie i celkovou uhlíkovou stopu prodejny. Součástí rekonstrukce byla komplexní výměna potravinářského chlazení i elektrického vybavení. Všechny uvedené úpravy povedou ke snížení spotřeby energií téměř o 20 procent. Přispívat k tomu má mimo jiné instalace nového osvětlení včetně LED akcentů.

Nakupujte a sbírejte body k nové akci

Ve všech obchodech Albert navíc nyní probíhá nová sběratelská kampaň s produkty Curver, díky nimž si své jídlo vychutnáte kdykoliv a kdekoliv. V nabídce je pestrá škála uzavíratelných krabiček různých objemů i tvarů, které se hodí na svačiny i dovolenou. Za každých 200 korun nákupu získá zákazník 1 bod. Výměnou za 20 nasbíraných bodů na kartičce si pak zakoupí produkty značky Curver se slevou až 95 %. Body lze sbírat až do 16. srpna 2016, přičemž slevu na krabičky lze uplatnit až do 30. srpna.

Hypermarket Albert v ulici Omlenická 853 je otevřen každý den od 7:00 do 20:00. Více informací a novinky z prodejen najdete na webových stránkách www.albert.cz nebo na sociálních sítích Facebook www.facebook.com/albertceskarepublika či Twitter www.twitter.com/albertcesko.

Albert Kaplice