Ledové královstvíFrozen 3D puzzle Ledové království Lego

Podle Jitky Fialové, která má v obchodním řetězci Albert na starosti sortiment hraček, je Ledové království jednou z nejúspěšnějších licencí Disney vůbec. „Tomuto trendu jsme letos přizpůsobili nabídku vánočního sortimentu hraček, která je opravdu široká. Zákazníci najdou v našich obchodech cca tři desítky produktů s oblíbenými postavičkami z Ledového království. Největším tahákem je jednoznačně třpytivý ledový palác ze stavebnice Lego, ale také šperkovnice, 3D puzzle, plyšové postavičky, ledové líčení a další.“ Pod touto licencí Albert zařadil na své pulty také nádobí v podobě skleniček, plastových lahví na pití, talířů a svačinových boxů, hrnky, plyšové postavičky, knihy, pexesa, omalovánky, magnety, samolepky, klíčenky a další.

Hvězdné války a oblíbené stavebnice Lego

Stavebnice Lego je jednou z možností, jak podpořit kreativitu dítěte. V oblibě ji mají nejen děti, ale také jejich rodiče. „Lego máme v nabídce po celý rok. U příležitosti Vánoc ji ale výrazně rozšiřujeme. Jen v porovnání s minulým rokem je to o více než 15 %. Tyto stavebnice zákazníci v našich obchodech určitě nepřehlédnou, protože jim věnujeme velký prostor. Věříme, že i v letošním roce zaujmeme atraktivní nabídkou postaviček Lego z filmu Hvězdné války nebo animovaných Disney pohádek,“ říká Jitka Fialová. Příznivci filmu Hvězdné války se mohou už nyní těšit na Lego kolekce, meče, masky, autíčka a další produkty s touto tématikou.

K dostání exkluzivně pouze v Albertu

Pouze v maloobchodním řetězci Albert zákazníci o letošních Vánocích najdou kompatibilní stavebnici s postavičkami z oblíbené ruské animované pohádky Máša a medvěd, reproduktory s Mimoni, krásně ilustrovanou Zlatou knihu pohádek, která bude k dostání se slevou až 70 %, nebo zcela novou postřehovou magnetickou hru Bellz. „Princip hry je velmi jednoduchý. Spočívá v rychlosti. Tu potřebujete na seřazení 40 rolniček čtyř různých barev pomocí magnetické hůlky. Vyhrává ten, kdo první posbírá 10 rolniček ve své barvě, aniž by sebral rolničku barvy soupeře,“ vysvětluje Jitka Fialová. 

Máša a medvědPlyšák Máša a medvěd