Jaké novinky na zákazníky čekají?

Například bohatá nabídka ovoce a zeleniny, která bude navíc první 4 týdny po otevření zlevněna o 30 %, čerstvé pečivo z pekárny či zcela nový koncept obsluhovaného pultu s lahůdkami. „Snažíme se našim zákazníkům nakupování v prodejnách Albert co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit. Připravili jsme proto například vylepšené uspořádání obsluhovaného pultu s uzeninami, sýry a lahůdkami. Zákazníci také jistě uvítají přehledné cenovky a jednoduché označení země původu vlaječkou, což jim usnadní výběr jejich oblíbených potravin," říká k uspořádání prodejny Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení společnosti Ahold.

Samotná prodejna byla navržena i postavena ve znamení vysoké energetické efektivity. Použité technologie zahrnují automaticky řízenou vzduchotechniku a systém vytápění, úsporné osvětlení včetně jeho automatického řízení a novou instalaci potravinového chlazení dle posledních standardů. „V prodejně jsou nově nainstalována také moderní uzavíratelná chladicí a mrazící zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie, a to až o 25 %. Snažíme se i touto cestou přispívat k ochraně životního prostředí,“ dodává Michal Pavelka.

Zákazníkům je k dispozici parkoviště s 30 místy přímo před prodejnou. Parkovat zde mohou jednu hodinu zdarma, dále pak za 10 Kč za hodinu.

Pohodlí k nákupu, nízké ceny a aktuální informace pro všechny

V nové prodejně čekají na zákazníky čtyři standardní pokladny a jedna pokladna v infokoutku, kterou mohou využít zákazníci s menšími nákupy. Připraveny budou také praktické nákupní košíky, které lze nosit v ruce nebo vozit na kolečkách. Zákazníci jistě uvítají váhové scannery na vážení ovoce a zeleniny přímo na pokladnách. Nebudou tedy už muset obsluhovat váhu sami. Do nabídky nového Albertu jsou samozřejmě zařazeny i pravidelné promo akce. Každý zákazník se může přihlásit k odběru letáků na internetu a mít tak vždy k dispozici aktuální informace. Letáky jsou k dispozici také na nebo na facebookovém profilu Albertu. Tradiční tištěné letáky budou naši zákazníci pravidelně dostávat až do svých poštovních schránek.

Za nákup nad 300 Kč dárek – kuchařka zdarma i ochutnávka produktů vlastní značky

Pro zákazníky, kteří přijdou nakoupit do nového Albertu hned první den, je připraven také dárek. Při nákupu nad 300 Kč obdrží nakupující v den otevření ke svému nákupu dárek – oblíbenou Kuchařku Albert v kuchyni od jara do zimy. Dalším zpestřením hlavně pro malé zákazníky budou balónky, o navigaci po prodejně se postarají příjemné hostesky. Ty také pomohou s balením nákupů do tašek. Až do soboty, 31. 8. bude pro zákazníky připravena ochutnávka produktů vlastní značky Albert Quality

Šmoulouvé i v Neratovicích

A samozřejmě i v Neratovicích probíhá Šmoulí kampaň, takže i zde mají zákazníci příležitost sbírat body a měnit je za oblíbené plyšové postavičky. Za každých utracených 200 Kč dostanou zákazníci jeden bod, přičemž za sedm bodů bude možné získat plyšového šmoulu. Vybírat si přitom budou moci ze šesti plyšáků – Šmouly, Šmoulinky, Taťky Šmouly a Koumáka. Na výběr budou také dvě nové postavičky z filmu - neplechové slečna Vexy a drsňák Hackus. Každý týden budou v nabídce jiní plyšoví šmoulové, aby mohli zákazníci v průběhu kampaně svou sbírku co nejlépe zkompletovat. Čtyři z těchto plyšových postaviček si zákazníci budou moci i koupit, a to za částku 199 Kč. Koupit ale nebude možné Vexy a Hackuse. Tyto dva neplechy bude možné získat pouze za body nebo ve „Šmoulích měňárnách“, kde budou mít bezesporu velkou hodnotu, protože jejich počet bude limitován. Kampaň trvá až do 24. září 2013.

Otevírací doba

Neratovický Albert bude mít otevřeno každý den od 7.00 do 20.00 hodin.