Pohodlný nákup za nízké ceny

Zákazníci jistě uvítají komfort při nákupu a nízké ceny, které jim nyní díky nové prodejní koncepci a efektivnímu rozmístění sortimentu na ploše může supermarket Albert nabídnout. Kromě toho zákazníci jistě uvítají širokou nabídku čerstvého pečiva, kterou zajišťují oblíbení regionální pekaři, jako je například PECU Stáňa PAC Hořovice. Zákazníci se mohou těšit i na bohatou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, která bude navíc první dny od otevření k dostání s 30% slevou.

Maximální ohled na životní prostředí

Samotná prodejna byla navržena i postavena ve znamení vysoké energetické efektivity. Použité technologie zahrnují automaticky řízenou vzduchotechniku a systém vytápění, úsporné osvětlení včetně jeho automatického řízení a novou instalaci potravinového chlazení podle posledních standardů. „V prodejně jsou nově nainstalována také moderní uzavíratelná chladicí a mrazicí zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie. I touto cestou se snažíme přispívat k ochraně životního prostředí,“ říká Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení společnosti Ahold.

Na prodejně jsou k dispozici letáky s akčními cenami, které jsou také distribuovány do poštovních schránek a každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Ochutnávka, dárky i novinky pro zákazníky

Pro zákazníky, kteří přijdou nakoupit do nové prodejny Albert hned první otevírací den, jsou připraveny speciální akce. Celý den budou připraveny ochutnávky produktů vlastní značky Albert Quality a BASIC. Od 19. do 25. listopadu při nákupu nad 300 korun obdrží každý zákazník ke svému nákupu oblíbenou kuchařku Spolu u stolu jako dárek. Další překvapení v podobě čokolády je pak připraveno pro prvních 1 000 zákazníků. Pro snadnější orientaci v novém prostředí budou k dispozici hostesky, které zákazníkům rády pomohou s balením nákupu do tašek a které budou dětem rozdávat balonky. K dispozici je také Wi-Fi zdarma. Prostřednictvím smějícího se nebo mračícího se obličeje mohou zákazníci vyjádřit svůj názor na to, jak se jim v nově zrekonstruované prodejně líbí.

Vneste italský styl do své kuchyně se spotřebiči Guzzini

Také v nové pražské prodejně Albert probíhá sběratelská kampaň, která umožní zákazníkům prodejny čerpat slevu až 70 % na pořízení kuchyňských spotřebičů značky Guzzini. Za každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Výměnou za 12 nasbíraných bodů koupí jeden ze spotřebičů Guzzini za zvýhodněnou cenu. Celá sada spotřebičů obsahuje rychlovarnou konvici, kontaktní gril, toustovač, kuchyňskou váhu, ruční a stolní mixér a citrusovač. Body bude možné sbírat do 3. února 2015, přičemž slevu lze uplatnit až do 17. února 2015, nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách. 

Za nákupy oblíbené pohádky na DVD

Na všechny zákazníky prodejen Albert a INTERSPAR navíc čeká v předvánočním čase kouzelná atmosféra spolu s kolekcí osmi DVD pohádek Disney. Za každých 200 Kč nákupu nebo při nákupu partnerských produktů obdrží zákazníci jeden bod. Výměnou za sedm nasbíraných bodů si vyberou jedno DVD ze Zlaté edice příběhů Disney. Body ve speciální vánoční kampani bude možné sbírat až do 16. prosince letošního roku. Nabídka již teď obsahuje oblíbené animované pohádky, jako jsou Příšerky s. r. o., Ratatouille, Zvonilka: Tajemství křídel, Toy Story 3, Auta 2, Dinosaurus nebo Na Vlásku. V polovině listopadu čeká na zákazníky překvapení v podobě rozšíření této nabídky o osmé, exkluzivní DVD Letadla 2, které získají pouze v prodejnách Albert a INTERSPAR od 19. listopadu výměnou za 10 bodů.

Novinky z prodejen Albert jsou k dispozici na webových stránkách www.albert.cz a rovněž na facebookovém profilu www.facebook.com/albertceskarepublika a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.