Body za nákup nad 200 Kč

Sběratelská kampaň umožní zákazníkům prodejen Albert a INTERSPAR čerpat slevu až 70 % na pořízení kuchyňských spotřebičů značky Guzzini. GuzziniZa každých 200 Kč nákupu obdrží zákazníci jeden bod. Získané body si nalepí na speciální kartičku, kterou dostanou v prodejně. Výměnou za 12 nasbíraných bodů pak mohou zakoupit jeden ze spotřebičů Guzzini za zvýhodněnou cenu. Celá sada spotřebičů obsahuje rychlovarnou konvici, kontaktní gril, toustovač, kuchyňskou váhu, ruční a stolní mixér a citrusovač. Body bude možné sbírat do 3. února 2015, přičemž slevu lze uplatnit až do 17. Února, nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách. Nezáleží na tom, zda byly body získány v prodejnách Albert či INTERSPAR, pro uplatnění slevy je potřeba nasbírat potřebný počet bodů. 

Pro pečení a vaření je kvalitní vybavení kuchyně velmi důležité. Proto jsme se rozhodli, že touto akcí dáme našim zákazníkům možnost získat profesionální a stylové kuchyňské spotřebiče Guzzini za zajímavé ceny,“ říká Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka obchodního řetězce Albert. „Věříme,že se spotřebiče Guzzini stanou také vhodným dárkem pod vánoční stromeček a že potěší nejednu hospodyňku.“

Ve víru italského designu

Guzzini je italská značka moderních a stylových produktů působící na trhu již přes 100 let. Všechny spotřebiče této značky se vyznačují zaměřením na design a harmonické propojení inovativních materiálů a moderních tvarů. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitního plastu s bílou povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Doplňkové elementy jsou navíc tvořeny z leštěné ušlechtilé oceli. Díky těmto kvalitním spotřebičům se vaření stane každodenní radostí.

Guzzini na prodejnách i online

Kampaň bude provázet komunikace napříč online i offline kanály. V prodejnách na probíhající akci upozorní bannery a instore rádio. Všechny spotřebiče si zákazníci mohou podrobně prohlédnout přímo na prodejně na stojanech s vystavenými vzorky. K dispozici budou také reklamní letáky s informacemi o kampani a nabízených produktech.

O možnosti získat slevu v prodejnách Albert na kuchyňské spotřebiče Guzzini se zákazníci mohou informovat také na webových stránkách www.albert.cz a na facebookovém profilu Albert Česká republika facebook.com/albertceskarepublika.