Výhodné ceny a čerstvý sortimentLogo

Zákazníci jistě uvítají komfort při nákupu a nízké ceny, které jim nyní díky prodejní koncepci a efektivnímu rozmístění sortimentu může nový supermarket Albert nabídnout. Prodejna nabídne každý den čerstvého pečivo, které je po celý den pravidelně doplňováno. To je rozšířeno o produkty oblíbených regionálních dodavatelů jako je Pekárna a Cukrárna Hořovice nebo od pekařství PECU STÁŇA. Zákazníci se mohou těšit i na bohatou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, která bude od otevření k dostání s 30% slevou a to až do úterý 10. března.

„Nová koncepce prodejen nám pomáhá šetřit náklady, které potom můžeme zpětně investovat do zlepšování služeb. Věříme, že všichni příchozí uvítají jak širokou nabídku zboží za nízké ceny, tak i přehledné uspořádání prodejny,“ říká Michal Pavelka, viceprezident pro operační oddělení obchodního řetězce Albert.

Maximální ohled na životní prostředí

Samotná prodejna byla navržena a postavena velmi efektivně. Použité technologie zahrnují automaticky řízenou vzduchotechniku a systém vytápění, úsporné osvětlení a novou instalaci potravinového chlazení podle posledních standardů. „V prodejně jsou nově nainstalována také moderní uzavíratelná chladicí a mrazicí zařízení, která díky dveřnímu systému výrazně šetří spotřebu elektrické energie. I touto cestou se snažíme přispívat k ochraně životního prostředí,“ dodává Michal Pavelka.

Supermarket Albert v Černošicích bude otevřený každý den od 7 do 21 hodin. V prodejně nechybí ani mezi zákazníky oblíbené letáky s akčními cenami, které jsou zároveň distribuovány do poštovních schránek. Každý se navíc může přihlásit k jejich odběru na webových stránkách www.albert.cz a přispět tak k ochraně životního prostředí.

Slavnostní otevření prodejny

Na zákazníky, kteří přijdou nakoupit do nové prodejny Albert hned první otevírací den, čeká řada speciálních akcí. Po celý den budou probíhat ochutnávky produktů vlastních značek Albert. Při nákupu nad 200 Kč je pro ty nejmenší připraveno překvapení.  S orientací v novém prostředí a s balením nákupu do tašek pomohou hostesky, které zároveň dětem rozdají balonky.

Novinky z prodejen Albert najdete také na webových stránkách www.albert.cz, a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.