V nově zrekonstruované prodejně se třinečtí zákazníci mohou těšit na nové uspořádání, které jim usnadní výběr jejich oblíbených produktů. Díky úspornosti a vzdušnosti interiéru se zákazníci rychle a snadno zorientují v prostoru a vždy tak najdou to, co hledají.

„Modernizace proběhla s maximální pečlivostí a s důrazem na pohodlí a spokojenost všech našich zákazníků. Nový koncept našich prodejen jim v tomto vychází vstříc a je navržený tak, aby vyhovoval všem jejich potřebám a usnadnil výběr zboží,“ říká Pavel Huml, ředitel oddělení real estate obchodního řetězce Albert.

Přehledné nakupování pro každého

Hned u vstupu do prodejny zákazníky vítá přehledná nabídka sezónního zboží. Obchod je nově koncipovaný tak, aby nakupující provedl jednotlivými úseky zboží v logické návaznosti a zjednodušilo se často zdlouhavé hledání zboží.

Součástí modernizace byla také kompletní výměna mnoha zařízení včetně chladících a mrazících vitrín. Díky provedeným úpravám a využití moderních technologií se sníží energetická spotřeba prodejny o téměř 20 %. Přispívá k tomu také instalace nového osvětlení včetně LED akcentů i LED osvětlení parkoviště.

Nakupujte a sbírejte body k nové akci

Ve všech obchodech Albert navíc nyní probíhá nová sběratelská kampaň s produkty Curver, díky nimž si své jídlo vychutnáte kdykoliv a kdekoliv. V nabídce je pestrá škála uzavíratelných krabiček různých objemů i tvarů, které se hodí na svačiny i dovolenou. Za každých 200 korun nákupu získá zákazník 1 bod. Výměnou za 20 nasbíraných bodů na kartičce si pak zakoupí produkty značky Curver se slevou až 95 %. Body lze sbírat až do 16. srpna 2016, přičemž slevu na krabičky lze uplatnit až do 30. srpna. Zákazníci si navíc mohou zakoupit box o objemu 5,2 litru bez nutnosti sbírat body.

Hypermarket Albert v ulici Lidická 1269 je otevřen každý den od 7:00 do 22 hodin. Více informací a novinky z prodejen najdete na webových stránkách www.albert.cz nebo na sociálních sítích www.facebook.com/albertceskarepublika a Twitteru www.twitter.com/albertcesko.

aa