Rekonstrukce k lepšímu

Obchodní řetězec Albert intenzivně spolupracuje s regionálními dodavateli, jejichž produkty jsou vyhledávány kvůli kvalitě a čerstvosti. Zákazníci je najdou především v čerstvých úsecích, jako je maso, masné a mléčné výrobky či pečivo. To je vyráběno po celý den přímo na prodejní ploše a při pečení provoní celou prodejnu. V samotném středu prodejny se rozprostírá velké tržiště s ovocem a zeleninou nejen od místních farmářů. Zákazník tady dostane i exotické plody. Veškeré ovoce a zelenina budou celý týden od slavnostního otevření, tedy do 25. srpna, k dostání s 50% slevou.

„Naším cílem je stát se především místem, kde lidé vždy najdou ty nejlepší potraviny ve svém okolí. Věříme, že zákazníci ocení rozšířenou nabídku čerstvých produktů i řadu novinek vlastních značek Albert, které zákazníci vyhledávají zejména kvůli dobrému poměru kvality a ceny,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert.

Rekonstrukce přinese nejen modernizaci jednotlivých úseků, ale pracuje také s přírodními materiály a barvami, využívá nová osvětlení a úsporná chladicí zařízení. Zákazníci mohou zdarma využít wifi připojení. Nově bude na prodejně umístěn také kávomat, kdy zákazníci díky zakoupení kávy nebo čaje podpoří Dětský domov Kroměříž.

Škola volá

Na začátek školního roku je hypermarket Albert v Kroměříži perfektně připraven. I v letošním roce má v sortimentu zařazenou ucelenou nabídku školních potřeb. „Uvědomujeme si, že vybavit dítě do školy zahýbe nejedním rodinným rozpočtem. Proto jsme se snažili připravit ucelenou nabídku školních potřeb za příznivé ceny. Do sortimentu jsme tedy zařadili vše od náhradní tuhy, tuše, podložky, přes tempery, nůžky, kalkulačky až po aktovky, batohy či potřeby do tělocviku. Nabídku batohů a školních tašek jsme ještě více rozšířili. Máme také velmi pěknou řadu školních kufříků a boxů na sešity v atraktivních designech,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert. 

Slavnostní otevření

V den slavnostního otevření čekají na zákazníky speciální akce, z těch nejzajímavějších dárek v podobě oblíbené kuchařky Albert za nákup nad 400 Kč nebo ochutnávky bio pomazánek vlastních značek Albert Veggie a produktů bez lepku a laktózy Albert FreeFrom.

Hypermarket Albert v ulici Kotojedská je otevřen každý den od 7 do 22 hodin. Více informací a novinky z prodejen najdete na webových stránkách www.albert.cz nebo na sociálních sítích www.facebook.com/albertceskarepublika a Twitteru www.twitter.com/albertcesko.