Moderní design, čerstvost i ohled na životní prostředí

Díky rekonstrukci byly odstraněny vstupní turnikety, a tak mohou zákazníci začít svůj nákup přímo v úseku s nabídkou sezónního zboží. Přes kosmetiku a drogistické zboží se dostanou na otevřené tržiště plné čerstvého ovoce od českých farmářů, ale také exotických plodů. V tuto chvíli jsou např. jahody z českých farem nejsladší a stejně tak melouny, které mají během letních měsíců vrcholnou sezónu. I ty mohou po dobu jednoho týdne, tedy do 14. července, zákazníci pořídit s 50% slevou. Na úsek ovoce a zeleniny navazují mléčné výrobky, maso, masné polotovary a pekárna, kde zaměstnanci denně vyrábějí a pečou čerstvé křupavé pečivo po celý den.

Naším cílem je stát se především místem, kde lidé vždy najdou ty nejlepší potraviny ve svém okolí. Věříme, že zákazníci ocení rozšířenou nabídku produktů včetně nové řady vlastních značek Albert Veggie a Albert FreeFrom určenou vegetariánům a zákazníkům alergických na lepek,“ říká Dagmar Krausová, tisková mluvčí obchodního řetězce Albert. Při rekonstrukci byly využity prvky moderního formátu hypermarketů, který pracuje s přírodními materiály a barvami. Zahrnuje také nové osvětlení, úsporná chladicí zařízení, logickou návaznost sortimentu a přehlednou navigaci. Nově mohou zákazníci na prodejní ploše prodejny zdarma využívat wifi připojení.

Hranický hypermarket Albert pomáhá

Na prodejní ploše prodejny je umístěn charitativní kávomat Nadačního fondu Albert. Výtěžek z prodeje kávy a čaje jde na konto místního dětského domova. „Jsme rádi a vděčni za možnost spolupracovat s Nadačním fondem Albert v rámci programu Kávomaty pomáhají. Finanční prostředky, které se podaří získat prostřednictvím kávomatu v hypermarketu Albert v Hranicích využijeme na volnočasové aktivity dětí umístěných v našem dětském domově. Bez pomoci fondu bychom je dětem nemohli dopřát,“ říká Pavla Tvrdoňová, ředitelka Dětského domova v Hranicích na Moravě.

Zákazníci tohoto hypermarketu Albert si tedy mohou zpříjemnit nakupování popíjením kávy nebo čaje a v dny slavnostního otevření navíc ochutnají novinky v sortimentu či další vybrané produkty z grilu. Ve středu 8. července obdrží při nákupu nad 400 Kč oblíbenou kuchařku Albert jako dárek. Hypermarket Albert v Hranicích na Moravě bude otevřen každý den od 7 do 22 hodin.

Další novinky z prodejen Albert jsou k dispozici na webových stránkách www.albert.cz, na facebookovém profilu www.facebook.com/albertceskarepublika a na Twitteru www.twitter.com/albertcesko.