Jedenáct bio pomazánek, které mohli zákazníci pod značkou Veggie v obchodech Albert najít již více než rok, nyní doplňuje hned devět novinek. Na své si přijdou všichni, kdo rádi odlehčí svému jídelníčku. „Řadu Albert Veggie si naši zákazníci velmi oblíbili. Jsme proto rádi, že po pomazánkách v biokvalitě můžeme představit všem, kdo  rádi, ať už častěji, či občas sáhnout po bezmasých jídlech, další zajímavé a chutné produkty,“ říká Barbora Vanko, mluvčí obchodního řetězce Albert. Mezi novinkami lze najít vegetariánské placičky, falafel i další druhy populárních pomazánek plných neotřelých kombinací chutí.

aaVegetariánské bio placičky se zeleninou

Dostupné v prodejnách Albert

Zeleninové placičky jsou skvělou volbou pro lehkou a rychlou večeři. Kromě spousty zeleniny obsahují také rýži a oříšky a jsou nejenom zdravé, ale potěší také všechny, kteří si hlídají kalorie.

 

 

Vegetariánské bio placičky se slunečnicovými semínkybb

Dostupné v prodejnách Albert

Zeleninové placičky obsahují nejen spoustu zdravé zeleniny, ale také plnou hrst slunečnicových semínek. Navíc pocházejí z ekologického zemědělství, takže dobrý pocit po večeři si užije opravdu každý.

 

ccVegetariánská pochoutka

Dostupná v prodejnách Albert

I vegani si můžou pochutnat na párcích.  Že se vám tohle tvrzení nějak nezdá? Vyzkoušejte vegetariánskou pochoutku, která ač to na první pohled nevypadá, neobsahuje ani kousek masa.

 

 

Bio pomazánka s pažitkoucc

Dostupná v prodejnách Albert

Zkuste pro změnu odlehčit vaši odpolední svačinku a namažte si na kousek pečiva tofu pomazánku s pažitkou. Zachutná nejen veganům, ale všem fanouškům zdravého stravování.

 

ddPomazánka s rajčaty, piniovými oříšky a bazalkou

Dostupná v prodejnách Albert

Pomazánka v italském stylu se u vás dlouho neohřeje, chutná totiž fantasticky. Můžete ji namazat třeba na kousek celozrnného pečiva, ale výborně se hodí také jako dip k zelenině.

 

V nabídce nyní najdete také Bio cizrnové placičky - falafel, Bio pomazánku s koriandrem, Bio pomazánku se zeleninou a sójou a Pomazánku se zelenou špaldou a dýňovými semínky.