Albert v oblíbeném obchodním centru na pražském Chodově čeká kompletní modernizace. Proměna proběhne v rekordně krátkém čase. Prodejna je od soboty 29. července zcela uzavřená, v nové podobě se však pro zákazníky otevře už v pondělí 14. srpna.

Nový koncept obchodu vychází vstříc měnícím se nákupním zvyklostem spotřebitelů, jako je například aspekt zdravého životního stylu při výběru potravin. Zároveň ale nová podoba prodejny respektuje základní potřeby zákazníků, jako je rychlost, pestrý výběr a pohodlí.

Moderní obchod plný inspirace

Právě rychlost nakupování a snadný výběr zboží umožní nové inovativní uspořádání chodovského obchodu.

„Při navrhování nové prodejny jsme se snažili myslet zejména na to, aby byl pro zákazníky nákup pohodlnou záležitostí, ať už budou přicházet pro rychlou svačinu do práce či školy, nebo za větším rodinným nákupem,“ říká Kateřina Harris, marketingová ředitelka obchodního řetězce Albert, a doplňuje: „Jsme si jistí, že nabídka uspokojí i ty, kteří hledají něco speciálního.“

Nová prodejna na Chodově nabídne nový a bohatší sortiment, který Albert zákazníkům představí ve zvláštním katalogu. Dále tam nakupující najdou třeba speciální oddělení se skutečně širokou nabídkou potravin pro zdravý životní styl, exkluzivní vinotéku nebo fresh bar se zajímavým sortimentem jídla a pití pro rychlé občerstvení. Zákazníci se mohou těšit na moderní prostředí obchodu, jenž svým stylem jednotlivých oddělení připomíná tržiště a přináší nový inspirativní zážitek z nakupování.

Chodov