Žlutí akční agenti perfektně ovládají velikonoční pomlázku, která nápadně připomíná dlouhý kovbojský bič. Ovšem jediný, kdo má důvod se ho bát, jsou ceny velikonočního zboží. Přesnost švihu žlutí agenti pilně trénovali na plechovkách. Ve skupinkách pak vyrazili do obchodů a dobře mířeným švihnutím pomlázkou vypráskaly běžné ceny některého zboží. Velikonoční sortiment díky akčním cenám výhodně zlevnil. Právě v tom, že jsou ceny pro zákazníky velmi výhodné, totiž vypráskaná velikonoční nabídka spočívá. Na závěr ji agenti označí velikonočním stopperem – a buďte si jistí, že nebude jen u vajíček. Připomíná vám to scénu z kovbojky z prostředí Divokého západu 19. století? Nenechte se zmást. Ve skutečnosti se tyhle mírně akční scény se žlutými agenty v hlavních rolích skutečně odehrávají přímo v prodejnách Albert v období pravých českých Velikonoc 2011. Veškeré podrobnosti o akčních agentech lze jako vždy nalézt na internetové stránce www.agentialbert.cz.

Velikonoční agenti se honosí žlutou barvou a navazují na agenty červené a zlaté. Červení agenti mají od loňského podzimu na starosti dlouhodobě nízké ceny v Albertu a nahlas říkají: „Je u nás levně, protože sledujeme ceny konkurence a na jejich základě naše ceny pravidelně upravujeme.“ Vánoční zlatí agenti se zase na konci loňského roku zaměřili na vánoční nabídku. Vypravili se totiž do obchodů a soustředěně hledali produkty, které jsou o Vánocích pro zákazníky nejdůležitější. Ty pak ocenili akční, pro kupující co nejzajímavější cenou. Na podobně vypráskaném úkolu s úporností hodnou nejslavnějšího agenta Jamese Bonda pracují také žlutí akční agenti. Ovšem nikoliv v utajení, ale pěkně všem na očích. Nejnověji o letošních Velikonocích.

Žlutá barva znamená v prodejnách Albert slevu, o Velikonocích pak dokonce slevu vypráskanou, a tedy úsporu pro naše zákazníky. Obecně označuje jakoukoliv událost, která našim zákazníkům pomáhá ušetřit peníze. Ať už je to akční nabídka nebo soutěž, ve které je možné získat slevu na nákup.

Velikonoční reklamu můžete shlédnout a ohodnotit zde