• Potřebným putuje z obchodů Albert 27 tun potravin. Sbírku v Albertu podpořil i ministr zemědělství
  19.5.2019 – Čtyři desítky obchodů Albert po celém Česku se zapojily do jarní části již sedmého ročníku Sbírky potravin. Ten proběhl v sobotu 18. května v supermarketech po celém Česku. Nejvíce potravin darovali zákazníci v hypermarketu Albert v pražském Centru Chodov, kde Sbírku podpořil i ministr zemědělství Miroslav Toman. Odtud putuje do potravinových bank celkem tři tuny jídla a drogistického zboží. Následně se rozdělí potřebným. Další více než tři tuny potravinového daru slavnostně předali v chodovském hypermarketu také zástupci Alberta potravinovým bankám.
 • Zhoupněte se do letní pohody. Albert v nové kampani inspiruje k letní pohodě a zábavě
  15.5.2019 – Léto. To je zábava, radost, pohyb, houpání v síti a čas strávený venku společně s blízkými. Albert v nové sběratelské kampani inspiruje zákazníky k naplno prožitému létu. Za body z nákupu mohou získat slevu třeba na houpací sítě, praktické skládací koše, piknikové deky, hrnky či praktické lahve. Letní věrnostní kampaň potrvá od 15. května do 30. července.
 • Třetí červnová neděle patří tatínkům. Překvapte je dárkem z Alberta
  2.5.2019 – Víte, že i tatínkové slaví svůj svátek? Poznamenejte si do kalendářů neděli 16. června a připravte na oslavu Dne otců skvělé delikatesy, které naleznete exkluzivně v obchodech Albert.
 • Program „Bertík pomáhá 2020“ otevírá příjem grantových žádostí
  30.4.2019 – Nadační fond Albert vyhlašuje příjem grantových žádostí v programu „Bertík pomáhá 2020“. Úspěšný charitativní program na podporu vzdělávání a rozvoje dětí ze sociálně ohroženého prostředí umožňuje organizacím přihlašovat své projekty. Na podzim zákazníci vyberou úspěšné projekty z jejich okolí oblíbeným hlasováním prostřednictvím žetonků „Bertíků“ v obchodech Albert. Vítězné projekty si celkově rozdělí čtyři miliony korun.
 • Letní stáž jako začátek vysněné kariéry. Albert odstartoval další ročník programu Summer Internship
  24.4.2019 – Také letos Albert spouští úspěšný tříměsíční program letních stáží pro vysokoškolské studenty. Ti se mohou přihlašovat do 12. ročníku programu Summer Internship, ve kterém získají nejen cenné zkušenosti, ale i finanční odměnu. Osm vybraných studentů bude pracovat na konkrétních projektech z nejrůznějších retailových oblastí. Pod vedením zkušených manažerů proniknou například do oblasti financí, komunikace, IT technologií nebo marketingu.
 • Dětské domovy utržily ve velikonočních Obchůdcích s Albertem téměř 190 tisíc korun
  24.4.2019 – Dvě desítky dětských domovů a neziskových organizací z celého Česka se zapojily v období velikonočních svátků do charitativní akce Obchůdky s Albertem. Za vlastnoručně vyrobené jarní ozdoby se jim podařilo utržit téměř 190 tisíc korun. Vydělané peníze putují přímo zapojeným organizacím. Vzdělávací projekt Nadačního fondu Albert dětem představuje prostředí obchodu a učí hospodaření s penězi.
 • Skutečně české Velikonoce: 9 z 10 Čechů preferuje velikonoční menu z potravin českého původu
  11.4.2019 – Z exkluzivního průzkumu společnosti Albert vyplynulo, že 90 procent Čechů vybírá na přípravu velikonočního menu české potraviny. Hlavním důvodem je vyšší důvěra v české produkty a snaha podpořit tuzemské výrobce. Nejčastěji se přitom dívají na původ masa a mléčných výrobků.
 • Nadýchaná a plná bylinek: Velikonoční nádivka přinese chuť jara do vaší kuchyně
  10.4.2019 – Jaro je konečně tady. Dny se prodlužují a na dveře už klepou Velikonoce. K tomuto svátku neodmyslitelně patří nejen veselé kraslice a opentlené pomlázky, ale i velikonoční pochoutky jako beránek, mazanec nebo velikonoční nádivka. Víte, ve které dny byste si podle tradice měli nádivku dopřát?