• Albert dává příležitost učňům. Pekařinu si vyzkoušeli i zahraniční studenti z Francie
  16.2.2017 – Obchodní řetězec Albert dlouhodobě umožňuje žákům z řad učňovských oborů napříč Českem praktickou výuku ve svých prodejnách. Své dovednosti zde ale měli možnost rozvíjet pod vedením zkušených profesionálů i zahraniční studenti z Francie. Ve štěrboholském hypermarketu Albert se poprvé setkali také s tradičním českým pečivem, třeba pletenou vánočkou.
 • Tulipán: Jarní pozdrav z Holandska
  15.2.2017 – Jaro na stonku, to je tulipán hrající všemi barvami. Kytice tulipánů dokáže domů nebo třeba na pracovní stůl přinést voňavou jarní atmosféru. V obchodech Albert najdete až do května tulipány, které holandští zahradníci ručně zasadili, nechali vyrůst a pak ručně také sklidili. Vy si tak můžete kouskem Holandska vyzdobit každý interiér. Květiny navíc mohou být ideálním dárkem k mnoha příležitostem nadcházejícího jara. Svým nejbližším tímto voňavým dárkem připomenete, že jaro už klepe na dveře, a k tomu dáte oblíbeným způsobem najevo, že vám na nich záleží. Udělat radost jen tak sobě je samozřejmě více než povoleno.
 • Zdravá 5 vyhlašuje 5. ročník dětské kuchařské soutěže. Malí kuchtíci (si) budou dělat radost jídlem
  13.2.2017 – Zdravá 5, ojedinělý vzdělávací projekt Nadačního fondu Albert, vyhlašuje populární celorepublikovou dětskou kuchařskou show Coolinaření se Zdravou 5. Soutěž je letos obohacena o nový rozměr – děti připraví zdravé pohoštění a navrhnou, s kým a proč se o svačinu podělí a tím ho potěší. Přihlásit se mohou tříčlenné týmy dětí ve věku od 5 do 15 let z mateřských i základních škol a děti z dětských domovů, případně jiných organizací nebo volnočasových sdružení. Uzávěrka přihlášek do regionálních kol je 7. dubna 2017.
 • Valentýnu v Česku vládne růžová a červená. Favority jsou květiny, vína a sladkosti
  9.2.2017 – Červené a růžové růže, sladkosti s valentýnskými motivy i vína a likéry. České nákupní košíky se o Valentýnu celé červenají nebo růžoví. Prodej květin se na svátek všech zamilovaných navýší několikanásobně. Pozadu nezůstávají ani cukrovinky. Češi jich nakoupí o více než třetinu více než v běžném období roku. Obchodní řetězec Albert nabídne zákazníkům na Valentýna čerstvé holandské tulipány, speciální valentýnské dezerty i exkluzivní kolekci tuzemských vín a sektů.
 • Batáty, zimní nálož vitaminů proti špatné náladě
  9.2.2017 – Vyzkoušeli jste už sladké brambory neboli batáty? Nebojte se ozvláštnit svůj jídelníček něčím novým. Na rozdíl od klasických brambor jsou batáty mnohem výživnější a představují výborný zdroj vitaminů a minerálních látek. „Batáty obsahují vysoké množství vitaminu A, prospívají tak nejen našemu zraku, ale působí skvěle také proti civilizačním chorobám a depresi, což je v pochmurném zimním počasí k nezaplacení,“ říká RNDr. Pavel Suchánek, odborník na výživu a spolupracovník programu Zdravá 5 Nadačního fondu Albert.
 • Ministryně práce a sociálních věcí navštívila prodejnu Albert
  27.1.2017 – Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová dnes navštívila za doprovodu předsedkyně odborových organizací OSPO a členů vedení řetězce Albert prodejnu v pražských Nových Butovicích.
 • Nová sběratelská kampaň v Albertu nabídne hry pro celou rodinu
  16.1.2017 – Hraní společenských her je v Česku stále populárnější volnočasovou aktivitou. Oblíbená zábava spojuje lidi různých zájmů napříč generacemi. Obchodní řetězec Albert nyní přináší exkluzivní sběratelskou kampaň, v níž mohou zákazníci získat sedm oblíbených her od tradičního výrobce, společnosti Hasbro. Kampaň potrvá od 18. ledna do 28. března 2017.
 • Nový magazín Albert v kuchyni dá více prostoru čtenářům
  11.1.2017 – Oblíbený časopis, který již od roku 2000 přináší inspiraci zákazníkům prodejen Albert, má od ledna novou grafickou podobu i rubriky. Magazín pod vedením nové šéfredaktorky nyní poskytuje větší prostor čtenářům a bude spolupracovat s profesionály v oboru. První číslo v novém kabátě vychází 18. ledna.