• Malí kuchtíci teď mají šanci se přihlásit do 6. ročníku soutěže Finále Zdravé 5
  7.2.2018 – Nadační fond Albert vyhlašuje celostátní Finále Zdravé 5. Dětské týmy se již pošesté utkají při přípravě správné svačinky. Přihlásit se mohou tříčlenné týmy dětí ve věku od 5 do 15 let z mateřských i základních škol a také děti z dětských domovů, případně jiných organizací nebo volnočasových sdružení. Uzávěrka přihlášek do regionálních kol je 8. dubna 2018.
 • Velikonoce s Albertem: Užijte si gastronomický svátek jara
  31.1.2018 – Přivítejte jaro ve své kuchyni a přineste svěží inspiraci na velikonoční stůl. Bylinková pomazánka z těch nejlepších ingrediencí ozvláštní i běžnou svačinu, tulipány rozzáří každý stůl a kvalitní moravské víno zpestří velikonoční hostinu. Užijte si velikonoce, gastronomický svátek jara, díky obchodům Albert, kde máte vše na dosah.
 • Zabalte to zdravě, chutně a hravě. Sběratelská kampaň v Albertu podpoří novoroční předsevzetí
  23.1.2018 – Obchody Albert připravily se startem roku novou věrnostní kampaň. Zákazníci získají za každých 200 korun nákupu nebo za výběr zdravých produktů body, které mohou vyměnit za originální svačinové kapsičky a ubrousky FreshPack či prémiové lahve Contigo s výraznou slevou. Sběratelská kampaň „Zabalte to zdravě, chutně a hravě“ potrvá do 6. března. Albert však bude ke zdravému životnímu stylu v prodejnách inspirovat po celý rok.
 • Tip: Quinoa, poklad Inků plný bílkovin a vitamínů
  17.1.2018 – Vyzkoušeli jste už někdy merlík čilský neboli quinou? Tato matka všeho obilí, jak se jí také přezdívá, zaručeně ozvláštní váš jídelníček, stačí dát quinoe jenom příležitost. Na rozdíl od běžných obilovin má quinoa mnohem vyšší obsah vlákniny, je plná živin a navíc je přirozeně bezlepková.
 • Stojí za to jíst lépe. Albert bude zákazníky inspirovat
  10.1.2018 – Nová komunikace značky Albert vychází vstříc měnícím se potřebám zákazníků. Albert chce být pomocníkem při výběru potravin, inspirovat a ukázat zákazníkům ve svých více než 300 obchodech, že jídlo je radost. Nová brand kampaň s mottem „Stojí za to jíst lépe“ se od 10. ledna objeví v televizi, na internetu i sociálních sítích.
 • Přilož a jdi. Ahold zkouší technologickou novinku pro rychlý nákup
  4.1.2018 – Ahold Delhaize pokračuje i v roce 2018 v představování technologických inovací. Společnost, která v Česku provozuje obchody Albert, začala v Nizozemsku testovat nový systém nakupování „Tap to go“. Novinka umožňuje zákazníkům rychle a pohodlně nakoupit i zaplatit, aniž by museli projít pokladnou. Nizozemský supermarket Albert Heijn zahájil půlroční testovací provoz této inovace na konci loňského roku.
 • Češi mají jasno. Na Silvestra jde dieta stranou a králem je chlebíček
  27.12.2017 – Zdravě až příští rok, to je motto českých silvestrovských oslav. Podle exkluzivního průzkumu řetězce Albert prožije 31. prosinec devět z deseti Čechů bez omezování a hlídání jídelníčku. Symbolem pohoštění posledního večera v roce jsou chlebíčky a jednohubky, které jsou neodmyslitelnou součástí pro 93 % dotázaných. Nejraději s česnekovou pomazánkou.
 • Zákazníci obchodů Albert se od 27. prosince mohou těšit na atraktivní výprodeje
  20.12.2017 – Sezónní výprodej vybraného sortimentu startuje v obchodech Albert hned po vánočních svátcích. Slevy dosáhnou i více než 50 % a zahrnou až několik tisícovek položek oblečení, spotřebního zboží, kosmetických balíčků i cukrovinek.