• Vánoční dárky na poslední chvíli? Produkty značek Cherokee a Etos zaručeně potěší
  6.12.2017 – Do Vánoc zbývá už jen pár dní, a tak je nejvyšší čas dokoupit poslední dárky. V obchodech Albert naleznete vše na jednom místě. Od pohoštění na vánoční stůl přes vánoční stromky a kapry až po dárky pro ty, na kterých vám záleží. S Albertem prožijete pohodové a klidné Vánoce.
 • Češi na živé vánoční stromky nedají dopustit. Před obchody Albert je pořídí až do Štědrého dne
  5.12.2017 – Zákazníci najdou i letos u vybraných prodejen Albert širokou nabídku vánočních stromků. Stánky českých dodavatelů budou otevřené až do Štědrého dne. Nejoblíbenějším vánočním stromkem nadále zůstává jedle kavkazská, hitem posledních let jsou stromky v květináčích. Za tradiční symbol Vánoc lidé neutratí více než v minulém roce.
 • Milý Ježíšku, jsem mileniál a pod stromeček chci peníze
  29.11.2017 – Elektronika, oblečení i knížky patří na přední příčky seznamu vánočních přání současných mileniálů. Chcete-li se ale trefit do černého, dejte jim peníze. Skoro polovina z nich si dárek v obálce přeje. Sami se nechystají ve vánočním období omezovat. Plná čtvrtina mileniálů plánuje utrácet více než vloni. Za vánoční svátky dají v průměru 6 300 korun.
 • Vánoční a novoroční otevírací doba v obchodech Albert
  27.11.2017 – Všechny obchody Albert zůstanou během obou vánočních svátků a na Nový rok zavřené. Během Štědrého dne budou moci zákazníci nakoupit pouze dopoledne, na Silvestra pak do 19 hodin.
 • Děti z dětských domovů zvou do adventních Obchůdků s Albertem
  22.11.2017 – Prodejny Albert během adventu opět ožijí díky Obchůdkům s Albertem. Malí prodavači z dětských domovů v nich budou nabízet své rukodělné dárky a dekorace. Projekt Nadačního fondu Albert má za cíl připravit děti ze sociálně znevýhodněného prostředí na vstup do reálného života a představit jim základy podnikání. Do letošního ročníku se zapojilo 54 organizací. Zákazníci mohou navštívit stánky a podpořit děti až do 17. prosince.
 • Oslavte poslední den v roce s řadou Albert Excellent
  20.11.2017 – Víte, jak se rozloučíte s rokem 2017? Ať už máte plány na velkolepou oslavu, či zvolíte jen malé posezení v úzkém rodinném kruhu, v pohodlí domova, u přátel, nebo třeba na horách, silvestrovské tapas či křehké a šťavnaté maso připravené metodou sous vide z prémiové řady Albert Excellent vás nikdy nezklame. Zaručeně potěšíte i ty nejnáročnější gurmety. S výrobky Albert Excellent je sváteční atmosféra na silvestrovském stole zaručena.
 • Zákazníci rozhodli, jak Bertíci pomohou 80 dobročinným projektům
  16.11.2017 – Více než milion zákazníků obchodů Albert svými hlasy rozhodlo o nejlepších projektech na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí z jejich okolí. Charitativní akce „Bertík pomáhá“ probíhala od 27. září až do 24. října ve všech supermarketech i hypermarketech Albert po celém Česku. Nakupující prostřednictvím žetonků-Bertíků podpořili celkem 80 projektů a Nadační fond Albert mezi ně rozdělil částku 3,6 milionů korun.
 • Zákazníci obchodů Albert darovali v rámci Národní potravinové sbírky téměř 42 tun potravin a drogerie
  13.11.2017 – Do Národní potravinové sbírky, která se uskutečnila po celém Česku v sobotu 11. listopadu, se již popáté zapojily více než tři desítky hypermarketů Albert. Akce pomáhá například matkám samoživitelkám, seniorům, dětem z dětských domovů či lidem v azylových domech. Zároveň se snaží upozornit na problematiku plýtvání jídlem. Zákazníci Alberta přispěli do sbírky téměř 42 tunami potravin a drogerie. Patří jim za to velké poděkování.