• Stáže v maloobchodu táhnou: Albert hlásí rekordní zájem o program Summer Internship
  16.8.2018 – V Albertu probíhá již jedenáctý ročník programu Summer Internship. Pět vysokoškoláků získává praxi v maloobchodu a neocenitelné zkušenosti pod vedením manažerů. Každý ze stážistů pracuje na svém projektu. Letos zaznamenal Albert opět velký zájem několika stovek uchazečů. Placené stáže probíhají až do konce září v pražské centrále.
 • V hlavní roli encyklopedie. Albert přináší už počtvrté sběratelskou kampaň Dětská knihovnička
  7.8.2018 – Albert připravil pro zákazníky před začátkem nového školního roku čtvrté pokračování úspěšné sběratelské kampaně s knihami z nakladatelství Albatros. Po pohádkách nabídne osm encyklopedií pro děti ve věku od 3 do 15 let. Letošní Dětská knihovnička potrvá od 8. srpna do 18. září 2018.
 • Nejteplejší den v roce v Albertu: 440 tisíc lahví vody a 720 tisíc piv
  1.8.2018 – Horké letní dny významně zvyšují poptávku po nápojích. V nákupních košících zákazníků obchodů Albert skončilo jen první srpnový den, kdy teploty překročily 37 stupňů Celsia, podle odhadů téměř tři čtvrtě milionu piv a přes čtyři sta tisíc lahví vody. Největšími meziročními skokany jsou nealkoholická piva a minerálky. Stopku mají u Čechů během extrémních teplot džusy a lihoviny.
 • Rozmixujte to. Šťavnatá smoothie k létu patří
  19.7.2018 – Léto nabízí velké množství šťavnatého ovoce i zeleniny, které osvěží a zároveň je zdrojem řady vitamínů. Zkombinujte různé druhy a připravte si zdraví prospěšný nápoj během chvilky. Do smoothie se hodí nejen ovoce, ale i některé druhy zeleniny, bylinky či koření.
 • Zpátky do školy s pořádnou výbavou. Při výběru hraje prim kvalita a bezpečnost
  12.7.2018 – Nový školní rok klepe na dveře. Vybavte školáky batohy, penály, výtvarnými či psacími potřebami v moderních designech, které se pyšní pohodlím i funkčností. Školní docházka bude díky nim hned zábavnější. V obchodech Albert najdete pod jednou střechou vše, co školáci a studenti potřebují. A nezapomeňte na to nejdůležitější – kvalitní batoh.
 • Celostátní soutěž Finále Zdravé 5 ovládly kulinářské kreace dětí
  12.6.2018 – Finále Zdravé 5, které pořádá Nadační fond Albert, proběhlo v sobotu 9. června v komunitním centru Plechárna v Praze. Ve čtyřech věkových kategoriích soutěžilo 18 týmů z 11 krajů Česka. Dětské týmy letos zaujaly porotu nejen kreativními recepty, ale i dokonalými kostýmy. Vítěze za odměnu čeká zážitkový pobyt v Ekocentru Orlov u Příbrami.
 • V supermarketech nakupujeme už 27 let. Mladí lidé míří do obchodu třikrát týdně, většinou autem
  6.6.2018 – Před 27 lety se u nás otevřel první novodobý supermarket. Jihlavská prodejna Mana společnosti Ahold přivítala zákazníky 6. června 1991. Jak dnes nakupují Češi, kteří se v době otevření prvního supermarketu teprve narodili? Skoro polovina mladé generace z kraje Vysočina se do obchodu s potravinami ráda projde pěšky, zatímco druhá polovina volí automobil. Nejčastěji nakupují sedmadvacátníci třikrát týdně, ukázal exkluzivní průzkum* obchodů Albert.
 • Chystáte se na výlet do přírody? Inspirujte se tipy na jednoduchá táborová jídla
  6.6.2018 – Letní měsíce přímo vybízejí k dovolené v přírodě. Také s nadšením vyrážíte na celodenní túry a nenecháte si ujít dobrodružství spojené s kempováním u táborového ohně? Užijte si pohodu pod širým nebem a inspirujte se jednoduchými recepty na táborová jídla pro celou rodinu.