• Albert předběhl ministerstvo financí a spustil velikonoční účtenkovou loterii
  23.3.2017 – Obchodní řetězec Albert připravil pro zákazníky velikonoční soutěž v podobě účtenkové loterie o roční nákupy zdarma. Během prvních šesti dní zaregistrovalo účtenku téměř 30 tisíc lidí. Výhru v celkové hodnotě 2 730 000 korun si během pěti týdnů postupně rozdělí 35 vítězů.
 • Skyr: Islandský zázrak nabitý bílkovinami
  22.3.2017 – Značka Albert představuje novinku v sortimentu mléčných výrobků. Skyr inspirovaný tradiční severskou recepturou má nízký obsah tuku a vysoký podíl bílkovin. Dokonale se tak hodí do každého zdravého jídelníčku.
 • Světový den spánku: Podpořte zdravý odpočinek potravinami, které máte na dosah
  15.3.2017 – Problémy s nespavostí má až 45 procent populace. Málokdo ví, že způsob stravování a skladba jídelníčku mohou být jedním z klíčových aspektů, které nám pomáhají ke zdravému a kvalitnímu spánku. Na význam nočního odpočinku, ale také kvalitu bdělosti upozorňuje Světový den spánku, který každoročně připadá na 21. března. Obchodní řetězec Albert si uvědomuje nezbytnost hodnotného odpočinku, a proto zákazníkům nabízí širokou škálu potravin, které dobrému spaní pomáhají.
 • Velikonoční nadílka v Albertu: Roční nákupy zdarma čekají na 35 výherců
  9.3.2017 – Obchodní řetězec Albert připravil pro své zákazníky pořádnou jarní nadílku. Za nákupy nad 300 korun mohou vyhrát plný nákupní košík na celý rok zdarma v hodnotě 78 000 Kč. Velikonoční kampaň potrvá od 15. března do 18. dubna 2017 a výhru získá celkem 35 soutěžících.
 • Kopřiva: Popelka mezi bylinkami
  27.2.2017 – Kopřivu máme spojenou především s Velikonocemi a přípravou nádivky, proto ji zákazníci právě v období před svátky jara najdou v prodejnách Albert. Připravena pro ně bude čerstvě řezaná bylinka od dodavatele z jižní Moravy.
 • Albert dává příležitost učňům. Pekařinu si vyzkoušeli i zahraniční studenti z Francie
  16.2.2017 – Obchodní řetězec Albert dlouhodobě umožňuje žákům z řad učňovských oborů napříč Českem praktickou výuku ve svých prodejnách. Své dovednosti zde ale měli možnost rozvíjet pod vedením zkušených profesionálů i zahraniční studenti z Francie. Ve štěrboholském hypermarketu Albert se poprvé setkali také s tradičním českým pečivem, třeba pletenou vánočkou.
 • Tulipán: Jarní pozdrav z Holandska
  15.2.2017 – Jaro na stonku, to je tulipán hrající všemi barvami. Kytice tulipánů dokáže domů nebo třeba na pracovní stůl přinést voňavou jarní atmosféru. V obchodech Albert najdete až do května tulipány, které holandští zahradníci ručně zasadili, nechali vyrůst a pak ručně také sklidili. Vy si tak můžete kouskem Holandska vyzdobit každý interiér. Květiny navíc mohou být ideálním dárkem k mnoha příležitostem nadcházejícího jara. Svým nejbližším tímto voňavým dárkem připomenete, že jaro už klepe na dveře, a k tomu dáte oblíbeným způsobem najevo, že vám na nich záleží. Udělat radost jen tak sobě je samozřejmě více než povoleno.
 • Zdravá 5 vyhlašuje 5. ročník dětské kuchařské soutěže. Malí kuchtíci (si) budou dělat radost jídlem
  13.2.2017 – Zdravá 5, ojedinělý vzdělávací projekt Nadačního fondu Albert, vyhlašuje populární celorepublikovou dětskou kuchařskou show Coolinaření se Zdravou 5. Soutěž je letos obohacena o nový rozměr – děti připraví zdravé pohoštění a navrhnou, s kým a proč se o svačinu podělí a tím ho potěší. Přihlásit se mohou tříčlenné týmy dětí ve věku od 5 do 15 let z mateřských i základních škol a děti z dětských domovů, případně jiných organizací nebo volnočasových sdružení. Uzávěrka přihlášek do regionálních kol je 7. dubna 2017.