• Exkluzivní novinka: Díky čerstvým balíčkům zvládnete zahraniční kuchyni raz dva
  18.5.2017 – Pro všechny nadšené kuchaře a kuchařky, kteří rádi zkoušejí nové recepty, má řetězec Albert nově pohodlné řešení. Čerstvé balíčky pro snadnou přípravu autentických jídel obsahují vše, co budete potřebovat pro 4-6 porcí. Kouzlo spočívá v tom, že množství surovin je v balíčku pečlivě nachystáno tak, aby po vaření nezůstaly žádné nevyužité potraviny. Podle receptu, který je uveden na obalu stačí přidat pouze pár surovin - typicky maso, olej či trochu soli. Vybírat můžete ze sortimentu pěti autentických jídel, jako jsou italské lasagne, indické curry, marocký kuskus a dva druhy neotřelých zeleninových polévek. Najdete je exkluzivně v obchodech Albert v oddělení čerstvé zeleniny.
 • Odstartujte grilovací sezónu s novinkami z prodejen Albert
  4.5.2017 – Podle statistik si devět z deseti Čechů hned několikrát za rok připraví maso na grilu. V prodejnách Albert jsme proto letos připravili rozšířenou nabídku masa a masných výrobků včetně stále oblíbenějších hamburgerů. A abychom kuchařům ušetřili cenný čas na přípravu, nabídneme jim opět široký sortiment marinovaných mas, které mohou dát rovnou na gril.
 • Ahold otevírá 10. ročník programu Summer Internship pro talentované vysokoškoláky
  27.4.2017 – Společnost Ahold vyhlašuje jubilejní 10. ročník úspěšného programu Summer Internship pro vysokoškoláky se zájmem o retail. V rámci letní placené stáže se studenti budou podílet na projektech z oblasti personalistiky, plánování, nových médií nebo logistiky na pražské centrále a v distribučním centru v Olomouci. Zájemci se mohou hlásit právě nyní, program pak trvá od července do září.
 • Zdravá 5 představuje Hrátky, nový program pro děti z mateřských škol
  25.4.2017 – Zdravá 5, ojedinělý vzdělávací projekt Nadačního fondu Albert, připravila pro děti v mateřských školách nový výukový program s názvem Hrátky Zdravé 5. Hodinové pásmo plné her a písniček o správné výživě nahrazuje dosavadní Zpívánky Zdravé 5. Nadační fond Albert nabízí školám všechny své programy zdarma.
 • Nová věrnostní kampaň v obchodech Albert nabídne zákazníkům kvalitní nádobí od Tefalu
  18.4.2017 – Obchodní řetězec Albert přichází po Velikonocích s novou sběratelskou kampaní. Potěší zejména všechny ty, kteří rádi vaří ve velkém pro celou rodinu. Zákazníci získají díky bodům nasbíraným za nákupy nad 200 korun kvalitní nádobí z nerezové oceli značky Tefal se slevou až 60 procent. Kampaň potrvá od 19. dubna do 27. června 2017.
 • Čerstvé bylinky z Moravy si nacházejí cestu do českých kuchyní
  5.4.2017 – Jaro voní nejen po tulipánech a narcisech, ale také po čerstvých bylinkách, které se stávají stálicemi v našich kuchyních. Češi si nejvíce oblíbili bazalku a petržel, rostoucí popularita asijských pokrmů dává zelenou také koriandru. Meziročně se poptávka po bylinkách zvyšuje o více než třetinu. Zákazníci najdou v obchodech Albert čerstvé bylinky po celý rok, a to díky dodavateli z jižní Moravy, se kterým řetězec spolupracuje již několik let.
 • Češi jsou vajíčkovými králi. Ročně sní každý téměř 300 vajec, nejraději jako samostatný pokrm
  4.4.2017 – Češi jsou jedni z největších konzumentů vajec v Evropě. Ze statistik vyplývá, že za rok sní průměrně 286 vajec na osobu. Podle průzkumu řetězce Albert si je nejčastěji dopřávají jako samostatný pokrm, uvádí to téměř tři čtvrtiny dotazovaných. Každý třetí Jihočech si dá více než sedm vajec týdně.
 • Albert předběhl ministerstvo financí a spustil velikonoční účtenkovou loterii
  23.3.2017 – Obchodní řetězec Albert připravil pro zákazníky velikonoční soutěž v podobě účtenkové loterie o roční nákupy zdarma. Během prvních šesti dní zaregistrovalo účtenku téměř 30 tisíc lidí. Výhru v celkové hodnotě 2 730 000 korun si během pěti týdnů postupně rozdělí 35 vítězů.