• Albert klade důraz na ekologii dopravy. Již čtvrtinu sortimentu vozí kamiony na CNG
  17.2.2020 – Plyn jako palivo není vůbec novinkou, stále se ale řadí mezi ty alternativní. Má své velké výhody, ekologické i ekonomické. Kamiony a větší auta na CNG tvoří stále podstatnější část vozového parku obchodů Albert, které nyní využívají celkem 47 aut na CNG a další budou přibývat. V současné době až jedna čtvrtina objemu jeho sortimentu putuje vozy na CNG.
 • Zaměstnanci Alberta přispěli v rámci charitativní snídaně
  14.2.2020 – Zaměstnanci na pražské centrále Alberta pomohli splnit další dětský sen. Již třetím rokem v rámci charitativní snídaně napekli a uvařili občerstvení. Letos mezi sebou vybrali 13 tisíc korun, které poslouží pro nákup vybavení a uhradí tréninky šestnáctiletého Mária z Dětského domova Duchcov, který je vášnivým fotbalistou.
 • Valentýn v podání Čechů. Jednoznačně vedou květiny, čokolády, šumivá vína a šperky
  11.2.2020 – Svatého Valentýna slaví čím dál více Čechů. Podle průzkumu realizovaného pro obchody Albert svátek zamilovaných oslavilo v minulém roce více než 60 procent žen a mužů a jinak tomu nebude ani letos. Se svým partnerem nebo partnerkou se pravidelně obdarují čokoládou, květinami, šperky nebo si společně užijí romantickou večeři. Za valentýnské nákupy Češi loni utratili průměrně 930 korun.
 • K potřebným se dostane více čerstvých potravin. Albert daruje potravinové bance dodávku s chladicí vestavbou
  29.1.2020 – Představitelé pražské potravinové banky převzali dnes novou dodávku z rukou zástupců obchodů Albert. Vůz uveze až čtyři plné palety. Sloužit bude ke svozu čerstvých neprodaných potravin zejména z obchodů Albert v Praze a okolí. Jen loni daroval Albert Federaci potravinových bank po celé republice 422 tun potravin.
 • Odlehčete zimní jídelníček netradičně. Kaštany potěší výživovými vlastnostmi i lahodnou oříškovou chutí
  16.1.2020 – Kaštany jsou v našich končinách spíše nevšední sezónní pochoutkou než tradičním jídlem. Vychutnáváme si je často na jarmarcích a trzích. Když je nám zima, příjemně zahřejí. Věděli jste však, že mají také skvělé výživové vlastnosti? A navíc jejich příprava dá minimální práci. Stačí je totiž naříznout a upéct v troubě. Kaštany můžete jíst samotné jako dietní mlsání nebo jimi ozvláštnit tradiční recepty.
 • Albert startuje novou kampaň a nabádá k ohleduplnosti k přírodě. Zákazníci ušetří až 5,4 tun plastu
  14.1.2020 – Krabičky na potraviny, lahve na vodu ani opakovaně použitelné sáčky Frusack v nové sběratelské kampani obchodů Albert nejsou jen tak obyčejné. Všechny jsou vyrobené z ekologických materiálů, jako je recyklát z potravinářského plastu nebo kukuřičný škrob. Cílem kampaně je inspirovat zákazníky k trvale udržitelnému způsobu nakupování. Například díky opakovaně použitelným sáčkům na ovoce a zeleninu ušetří zákazníci Alberta, pokud je budou pravidelně a opětovně používat, za jediný rok až 5,4 tun plastu*. Kampaň potrvá do 10. března.
 • O Abertu
  1.1.2020
 • Dětské domovy získaly díky adventním Obchůdkům s Albertem 600 tisíc korun
  30.12.2019 – Celkem 57 dětských domovů a neziskových organizací se v adventním čase zapojilo do charitativních Obchůdků s Albertem na 50 prodejnách Albert po celé České republice. Za vlastnoručně vyrobené dárky a vánoční dekorace v letošním osmém ročníku utržily téměř 600 tisíc korun. Cílem projektu Nadačního fondu Albert je představit dětem zábavnou formou základy podnikání a připravit je na budoucí vstup do dospělého života.