Zapojte se spolu s námi do Sbírky potravin a pomozme potřebným. Albert je tradičním partnerem Sbírky potravin od jejího samého počátku. Společně, již více než 9 let, tak dlouhodobě pomáháme. Darujeme neprodané potraviny potravinovým bankám a v loňském roce jsme naši pomoc zdvojnásobili, když jsme darovali více než 800 tun potravin.

Projekt Sbírky potravin má za cíl poukázat na problémy s nedostatkem potravin na jedné straně a jejich plýtváním na straně druhé. Letošní jarní část potravinové sbírky se uskuteční v sobotu 24. dubna od 8:00 do 18:00 hodin v 63 vybraných hypermarketech a supermarketech Albert, a to za dodržování všech hygienických opatření.

V daný den můžete v našich prodejnách nakoupit trvanlivé potraviny či drogerii a darovat je potřebným. Tyto nakoupené produkty pak umístíte do označených nákupních vozíků za pokladnami. Pomůžou vám dobrovolníci se zástěrami s logem Sbírky potravin. Seznam toho nejpotřebnějšího naleznete na stránkách Sbírky potravin

Vybrané potraviny poputují do dětských domovů, azylových domů, k matkám samoživitelkám, pěstounským rodinám a seniorům. Více o projektu najdete na https://www.sbirkapotravin.cz.

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte potřebným.