Zapojte se spolu s námi do Sbírky potravin a pomozme společně potřebným. Albert je tradičním partnerem Sbírky potravin od jejího samého počátku. Po zrušené jarní části kvůli pandemii koronaviru, kdy Albert daroval přes 130 000 porcí jídla potřebným, je tu 8. ročník na podzim. Tento projekt má za cíl poukázat na problémy s nedostatkem potravin na jedné straně a jejich plýtváním na straně druhé. Sbírka se uskuteční v sobotu 21. listopadu od 8:00 do 18:00 hodin ve 49 vybraných hypermarketech a supermarketech Albert. Za dodržování všech hygienických opatření.

V daný den můžete v našich prodejnách nakoupit trvanlivé potraviny a darovat je potřebným. Vámi nakoupené trvanlivé produkty pak umístíte do označených nákupních vozíků za pokladnami, za asistence dobrovolníka nebo dobrovolníků se zástěrami s logem Sbírky potravin.

Vybrané potraviny poputují do dětských domovů, azylových domů, k matkám samoživitelkám, pěstounským rodinám a seniorům. Více o projektu najdete na https://www.sbirkapotravin.cz.