Můj Albert
Ušetřete vždy nejvíc
Otevřít

Zdravá 5

Jedná se o výukové programy, které seznamují děti zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého životního stylu včetně zdravého stravování. Odborní lektoři Zdravé 5 navštěvují školy a neziskové organizace pracující s dětmi po celé České republice. Všechny své projekty poskytuje Nadační fond Albert zdarma.

Děti v mateřských školách jsou nadšeny písničkovým pásmem Zpívánky Zdravé 5, v rámci kterého si nejen zazpívají a zatančí na melodie rytmických písniček, ale díky hrám a soutěžím se dozví i mnoho zajímavého o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Získají navíc i CD a zpěvník, aby si to, co se na lekci naučí, mohly kdykoliv znovu připomenout.

V roce 2012 uspěl náš unikátní vzdělávací program ve velké konkurenci, kdy se umístil na 3. místě v kategorii CSR aktivit v rámci České ceny za public relations, kterou vyhlašovala APRA (Asociace Public Relations Agentur).

Více informací naleznete na www.zdrava5.cz.

Záleží nám na tom,

abyste jedli lépe

V Albertu víme, že lepší jídlo vede k lepšímu životu. Proto vám přinášíme čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvě upečené pečivo nebo
výběr toho nejlepšího na gril. Přesně tak, jak to máte nejraději.

Maso

Nejchutnější maso je vždy to čerstvé, které pochází ze zdravých a dobře krmených zvířat.

Rybi

V Albertu se chováme k moři s úctou, abychom vám mohli nabídnout čerstvé a kvalitní ryby z udržitelného chovu či lovu. 

Bistro

Pochutnejte si na čerstvém a lehkém jídle, které stačí vzít a jí(s)t! V Albertu jsme pro vás připravili variace originálních chutí, které se neomrzí.

Bio

Pochutnejte si na bio kvalitě výrobků tak, jak je příroda vymyslela. V prodejnách Albert najdete
širokou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručující tu nejvyšší kvalitu.

Pekařství

V Albertově pekařství vyrábíme pečivo na základě naší vlastní unikátní receptury a pečeme přímo v našich prodejnách.

Tržnice

Vyzkoušejte Tržnici u Alberta a nakupte si u nás jen čerstvé a kvalitní ovoce a zeleninu za trvale nízké ceny, na kterých neproděláte.

Naše značky

promise.png
fresh.png
ceska chut.png
perla.png
exellent.png