Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR

Vánoční vlna pohody od Alberta

Oslavy Vánoc jsou neodmyslitelně spjaty s dobrým jídlem. Kdy jindy si dopřát výtečné kvalitní potraviny, když ne právě v období svátků? Posnídejte voňavou vánočku se šálkem kvalitní kávy, mlsejte bez výčitek a odměňte se luxusní večeří doplněnou o skleničku výběrového vína.

vánočkaVánočka s mandlemi z Albertova pekařství

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 39,90 Kč

Tradiční vánočka přímo od mistrů pekařů z Alberta. Střídka jemná jako zimní vločka a dozlatova upečený povrch posypaný křupavými mandlemi navodí tu správnou vánoční atmosféru u vás doma.
 

Zrnková káva Perla Intenza No. 9 (1 kg)intenza

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 229 Kč

Silná a intenzivní chuť kávy Perla s nádechem hořké čokolády nebo čerstvě upečeného chleba potěší chuťové pohárky všech znalců dobré kávy. Každé zrnko směsi arabica (80 %) a robusta (20 %) je vypěstováno v souladu s principem trvalé udržitelnosti.

 

mandleNature‘s Promise BIO Mandle (80 g)

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 49,90 Kč

Nesolená mandlová jádra použijte do vašich oblíbených receptů na vánoční cukroví, nebo je jen tak naservírujte na sváteční stůl a užijte si zdravé mlsání téměř bez výčitek.

 

Javorový sirup Nature’s Promise (250 ml)javorák

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 159 Kč

Oslaďte si Vánoce zdravě. Přírodní sladidlo v podobě javorového sirupu oceníte například při pečení odlehčené verze vánočního cukroví. Nezapomeňte s ním přelít také adventní snídaňové lívance. Už se nemůžete dočkat?

 

veltlínVeltlínské zelené Moravian Collection (0,7 l)

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 129,90 Kč

Pokud sháníte dárky na poslední chvíli, s lahví kvalitního vína nikdy nesáhnete vedle. Výběrové polosuché bílé víno z kolekce Moravian Collection skvěle doplní váš svátečně prostřený stůl. Párujte ho s lehčími masitými jídly, zeleninovými pokrmy nebo si ho vychutnejte jen tak při poslechu vánočních koled.

 

Albert Excellent Paté Selection (150 g)paté

Exkluzivně v obchodech Albert

Běžná cena: 74,90 Kč

Prémiové paštiky z řady Albert Excellent naplní očekávání i těch nejmlsnějších gurmánů. Podávejte třeba s křupavou bagetkou a brusinkovým přelivem, v mžiku tak vykouzlíte luxusní předkrm pro celou rodinu.

okno

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek