Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR

Vánoční a novoroční otevírací doba v obchodech Albert

Všechny obchody Albert zůstanou otevřené až do Vánoc v běžných otevíracích hodinách. Během obou vánočních svátků a na Nový rok budou prodejny zavřené. Během Štědrého dne budou moci zákazníci vstoupit do prodejen do 11:45 s tím, že nákup dokončí do zákonem stanovených 12 hodin. Na Silvestra zavřou prodejny Albert v 18 hodin.

Vysvětlení k otevírací době na Štědrý den v pátek 24. prosince dodává Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert: „Abychom stihli odbavit všechny zákazníky do zákonné lhůty, která končí přesně v poledne, umožníme vstup posledním zákazníkům do prodejen v 11:45. Závěrečnou čtvrthodinu jsme vyhradili na dokončení nákupů. Děkujeme zákazníkům za pochopení a spolupráci při dodržování vymezených otevíracích hodin tak, abychom přesně ve dvanáct mohli obchody v souladu se zákonem uzavřít.“

Na oba vánoční svátky, tedy 25. i 26. prosince, budou prodejny Albert zavřeny. Po vánočních svátcích si zákazníci znovu nakoupí v pondělí 27. prosince, a to podle běžné otevírací doby.

Poslední den v roce na Silvestra zůstanou supermarkety a hypermarkety Albert otevřené do 18 hodin. Na Nový rok 1. ledna 2021 pak zůstávají zavřené. Po Novém roce si zákazníci budou moci opět nakoupit tak, jak jsou běžně zvyklí, v neděli 2. ledna.

Vánoční otevírací doba supermarketů a hypermarketů Albert

vanocni oteviraci doba

 

 

 

 

 

U některých obchodů může být otevírací doba zkrácena po dohodě s nákupními centry – seznam najdete níže.

Silvestrovská otevírací doba vybraných prodejen

silvestrovska oteviraci doba

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek