Albert
Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR
Banner

Štěpán Marzini nastoupil v Albertu na pozici Human Resources BP Director

Štěpán Marzini (44) nastoupil od 1. června do společnosti Albert na pozici Human Resources BP Director. Jeho hlavní náplní práce je vedení týmu HR Business Partnerů, se kterým společně podporují distribuční centra a centrálu společnosti. V této roli vystřídal Martinu Černou, která je nyní ředitelkou pro zdraví a udržitelnost.

Do společnosti Albert přivedly Štěpána Marziniho především zajímavé HR projekty a komplexita celého byznysu. „Těší mě, že mohu zužitkovat své předchozí zkušenosti a přispět tak k dalšímu rozvoji HR společnosti. Mým cílem je ho posouvat takovým směrem, aby ještě více a lépe dokázalo reagovat na aktuální i budoucí potřeby obchodu. Rád bych v rámci své nové role směřoval více od transakčních činností k těm s vyšší přidanou hodnotou pro oblast byznysu. S projekty, které má nyní Albert před sebou, mám již zkušenosti a věřím, že dokážu přinést opět nový pohled na věc,“ říká Štěpán Marzini.

Štěpán Marzini působil více než třináct let ve společnosti T-Mobile, kde začínal na pozici vedoucího oddělení řízení lidských zdrojů. V dalších letech sbíral zkušenosti v rolích jako viceprezident pro řízení lidských zdrojů nebo ředitel HR Business Partnerů. Svou praxi obohatil také zahraniční zkušeností. Dva roky působil ve Spojených státech amerických na pozici viceprezidenta pro lidské zdroje ve společnosti T-Systems, dceřiné společnosti Deutsche Telekom. Předchozí pracovní zkušenosti sbíral ve společnostech Grafton Recruitment a Solutions Driven. Má inženýrský titul z ekonomie na Mendelově univerzitě v Brně.

Volný čas tráví Štěpán nejraději společně s rodinou, vařením nebo sportem, především pak výlety na kole. Dříve se sportu věnoval vrcholově a se společností Albert jej tedy spojuje nejen nová kariérní cesta, ale také pozitivní přístup ke zdravému jídlu a životnímu stylu.

 

stepan marzini

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek