Albert
Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR
Banner

Potravinářská komora ocenila Mlynářskou řadu žitného pečiva

Symboly české pekařiny, rohlík a chléb, stále více doplňují inovace. Mlynářská řada pečiva je toho důkazem a nejen zákazníci, ale i odborná veřejnost to oceňuje. Potravinářská komora prezentovala na agrosalonu Země živitelka, naši Mlynářskou řadu jako nejlepší inovaci.

Mlynářské pečivo si zákazníci oblíbili díky skvělé chuti, kterou mu dává celozrnná žitná mouka a kvásek. Nově tato řada pečiva obchodů Albert získala i prestižní ocenění Potravinářské komory za nejlepší inovativní výrobek. Ta je díky vlastní receptuře lahodná, bohatá na vlákninu, s vysokým obsahem žita.

„Ocenění korunuje naši práci na vývoj tohoto žitného pečiva, které svým složením odpovídá rostoucímu zájmu o zdravý životní styl a těší se oblibě našich zákazníků,“ okomentoval výsledky Václav Bozděch, manažer vlastní produkce pečiva.

Mlynářské pečivo, které je i běžně dostupné ve všech obchodech Albert, měli možnost v minulém ochutnat návštěvníci prestižní akce Země živitelka v Českých Budějovicích. Jeho prezentace se zúčastnila i prezidentka Potravinářské komory Dana Večeřová.

zeme zivitelka

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek