Newsroom
Informační servis společnosti Albert ČR

Nový supermarket Albert v pražských Košířích nabízí rychlý a pohodlný nákup

I přes náročnost aktuální situace pokračuje Albert v modernizacích a otevírání nových obchodů. Letošní plán na rekonstrukci více než šesti desítek prodejen nezměnila ani pandemie koronakrize. Albert navíc přidává i nové prodejny, které přispějí k menší koncentraci zákazníků a bezpečnějšímu nakupování za stávající situace. Minulý týden otevřel již druhý letošní zbrusu nový obchod a za přísných hygienických opatření přivítal nové zákazníky. Prodejna v pražských Košířích nabízí široký sortiment zboží a umožňuje rychlý a pohodlný nákup. Zaujme i několika novinkami.

Nový supermarket na Praze 5 s rozlohou 400 m2 patří mezi malé prodejny s velkou nabídkou čerstvého zboží, nápojů a drogerie. Vhodně doplňuje občanskou vybavenost v okolí, kde se doposud nenacházel žádný obchod podobného typu. Svým umístěním v blízkosti školy a tramvajových zastávek bude jistě oblíbená u školáků a lidí cestujících do práce. Z toho důvodu je zde kladen velký důraz na čerstvé a zdravé potraviny. Samozřejmostí jsou produkty Fresh Bistra, které nabízí rychlou a zároveň nutričně vyváženou alternativu rychlé snídaně, svačiny, obědu či večeře.

 

Prodejna s jedinečnými novinkami

Již standardem je na nových prodejnách oddělení Zdravě s Albertem s alternativami klasických produktů, jako jsou výrobky bez laktózy, lepku, bio, pro vegetariány nebo vegany. Nesmí chybět ani Tržnice u Alberta s nabídkou čerstvého ovoce a zeleniny. Zákazníky zaujmou i tmavé košíky, které jsou vyrobené ze starých nebo poškozených starých kusů. Novinkou, která se na prodejně testuje, jsou speciální boxy a násypníky, jež chrání pečivo před okolními vlivy. Zákazníci si sami otevřou dvířka a vyndají potřebné množství. „Již dříve jsme instalovali nad pečivo speciální plexiskla na jiných prodejnách. Tímto pilotním provozem chceme zjistit, zda by byly u zákazníků takové násypníky oblíbené, a to nejen v aktuální situaci, ale i v běžném provozu,“ komentuje projekt manažerka prodejny Michala Stingová.

nasypniky pecivo

 

Nová prodejna a nový tým

O pohodlí a spokojenost zákazníků se pod zkušeným vedením stará úplně nový tým. Novou prodejnu si zaměstnanci velice chválí. „Obchod je menší, všechno je blízko sebe. Tedy ani my, ani zákazníci nebudou muset nic hledat. Je příjemné mít vše při ruce a nakoupit pohodlně a rychle zdravé a čerstvé potraviny,“ pochvaluje si zástupce manažerky, Ondřej Charvát.

 

 

Přečíst předešlý článek
Přečíst další článek