kukuricne_lupniky_smallmleko_cerstveHlavně Vám, kteří trpíte potravinovou intolerancí, je určená značka Albert FreeFrom. Široká nabídka bezlepkových a bezlaktózových výrobků na Vás čeká v hypermarketech a vybraných supermarketech  Albert. Celiaci a lidé, kteří by rádi omezili lepek, u nás naleznou směsi na pečení, těstoviny, snídaňové cereálie, slané i sladké pečivo, sušenky. Pro zákazníky s intolerancí laktózy máme jogurty, mléko, máslo, zakysanou smetanu nebo šlehačku. Z bohaté nabídky si určitě vyberete! Užijte si stůl plný dobrot!

Albert chce pomáhat lidem s potravinovou intolerancí a ve snaze zachovat to nejlepší z nabídky bývalých prodejen Spar jsme pro Vás připravili pod značkou Albert FreeFrom výrobky bez lepku a bez laktózy. Bezlepkové produkty jsme vybírali se Sdružením celiaků ČR tak, aby splňovaly nejvyšší kvalitu a obohatily Váš jídelníček. Nová řada je od renomovaných výrobců jako Hammermühle nebo Kärntnermilch, kteří jsou zárukou vysoké kvality. Hledejte v Albertu modré logo Albert FreeFrom.

Má Vaše oblíbená prodejna výrobky Albert FreeFrom? To lehce zjistíte zde v detailu prodejny, kde je kompletní přehled aktuálně nabízených bezlepkových a bezlaktózových výrobků.