Výrobky z nové produktové řady AH Basic jsou určeny pro zákazníky, kteří hledají ten nejlepší poměr mezi skvělou kvalitou a přijatelnou cenou. V současné době je k dostání v prodejnách Albert celkem 251 produktů s logem AH Basic a do konce roku by jich mělo být kolem čtyř set. Tyto výrobky splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, zároveň jsou v prodeji za diskontní cenu. Diskontní cenou rozumíme takovou cenu, která je výrazně nižší než cena jiného srovnatelného produktu na trhu. Kdykoli tedy při svém nakupování v Albertu narazíte na zboží s logem AH Basic, buďte si jistí, že před sebou máte produkt s dobrou kvalitou za cenu, která je nejnižší v dané kategorii. Co je to tedy AH Basic?

  • AH Basic = levné, a přesto dobré produkty
  • AH Basic = základní výrobky do každé domácnosti za diskontní ceny

a navíc…

  • AH Basic = 100% garance vrácení peněz

V případě, že zákazník není s výrobkem spokojen, je mu garantované okamžité vrácení peněz. Už nyní tedy můžete ve svých oblíbených prodejnách Albert vyzkoušet výrobky ze širokého sortimentu řady AH Basic.

 

 

Jaké výrobky jsou v nové řadě AH BASIC?

Pod značkou AH Basic najdou zákazníci položky ze všech kategorií trvanlivých a čerstvých potravin, čisticí prostředky, drogistické výrobky i potřeby pro úklid. Patří sem například mléko, mléčné výrobky, minerální vody, šťávy, těstoviny, rýže, ale také krmivo pro psy či hygienické potřeby. Typickým příkladem produktu z kategorie výrobků pro každý den je například AH Basic mléko, které se svou chutí i kvalitou může směle rovnat jiným, dražším konkurenčním mlékům. Albert svým zákazníkům přináší to nejlepší od českých výrobců, stejně jako od prověřených dodavatelů z Evropy. Přijďte se sami přesvědčit a ochutnat.

 

chlebNávod na přípravu vícezrnného chleba   

Obsah sáčku vysypeme do mísy a přidáme 330 – 350 ml vlažné vody.

Vypracujeme hladké těsto, které necháme na teplém místě kynout 30 – 40 minut.

Poté těsto znovu prohněteme a vypracujeme bochánek.

Ve vodě namočenou rukou jej uhladíme a položíme na plech s pečícím papírem.

Vložíme do vyhřáté trouby (cca 70 °C) a pečeme při 220 °C po dobu 25 – 30 minut.

Směs lze použít i pro domácí pekárny.

 

100% GARANCE KVALITY - Záruka vrácení peněz

Za kvalitou nové produktové řady AH Basic si stoprocentně stojíme, a proto vám nabízíme záruku vrácení peněz, pokud shledáte důvod pro reklamaci kteréhokoli výrobku z této řady.

100garancePro 100% uznání vaší reklamace je potřeba:

  • přinést kompletní zboží včetně originálního obalu a etikety,
  • přinést originální účtenku k reklamovanému zboží,
  • zboží nesmí být prošlé.

Podívejte se na infografiku k řadě výrobků AH Basic.