moukaLidé si zvykli, že pokud chtějí nakoupit biopotraviny, není to už takový problém jako v minulosti. Nicméně mnohým přijde stále přirozené nakupovat takový typ zboží ve specializovaných bioprodejnách, a to často za velice vysoké částky. Albert svou značkou Albert Bio tento zažitý stereotyp beze zbytku rozbíjí. Nejen že díky ní není třeba vyhledávat specializované prodejny se zaměřením na biopotraviny, ale výrobky srovnatelné s konkurencí nabízí za daleko výhodnější cenu.

Biopotraviny Albert Bio jsou navíc velice chutné, výživné a prosté pesticidů. Zvířata jsou chována s ohledem na své zdraví a kulturní prostředí. Bio dodavatelé jsou pečlivě vybíráni v důkladném výběrovém řízení.
V současnosti spolupracuje Albert se 17 dodavateli biopotravin. Samozřejmostí jsou certifikáty od jedné ze tří organizací spadajících pod Ministerstvo zemědělství ČR.

Albert Bio = chutné biopotraviny za nižší ceny oproti srovnatelné nabídce úzce specializovaných bioprodejen

Jaké výrobky najdete v řadě Albert Bio?

kolazbioMomentálně nabízí Albert více než 160 druhů biopotravin. Pod vlastní značkou Albert Bio naleznete kolem 80 druhů zboží – ovoce, zeleninu, luštěniny, čajové pečivo, mouk​y​, nápoje, cukrovinky, čaje i méně známé produkty, jako třeba jáhly, kuskus nebo mungo. Představitelem řady Albert Bio jsou například Bio javorový sirup, olivový olej, třtinový cukr, zeleninový bujón či Bio vejce. Všechny výrobky pocházejí z procesu ekologického zemědělství, mají přirozenou chuť bez přidaných látek a jsou vyrobeny z Bio surovin.

Významnou součástí Bio sortimentu jsou Bio mouky. Základem všech našich Bio mouk jsou kvalitní certifikované suroviny z ekologicky hospodařících farem. Vynikající chuť a vysoká kvalita našich mouk je docílena minimalizací transportu během mlecího procesu, což eliminuje proces zvětrávání. Chceme zákazníků vždy zaručit čerstvé, vysoce chutné a nutričně bohaté produkty.

Vývoj vlastní řady Albert Bio stále pokračuje. Rozšířili jsme nabídku o dalších 20 výrobků, mezi kterými jsou především čerstvé výrobky z řady zeleniny, ovoce a především mléčného sortimentu, jako jsou jogurty, tvaroh, zakysaná smetana, kefírové mléko a tvarohové deserty pro děti.

Na specializované prodejny tedy můžete zapomenout. Nová řada Albert Bio vám u svých výrobků přináší čtyři důležité vlastnosti, které oceníte – kvalitu srovnatelnou s bioprodukty ze speciálních prodejen, nižší cenu oproti konkurenci, skvělou chuť a hlavně jistotu, že se stravujete skutečně zdravě. Tak dobrou zdravou chuť!