eva-brabcovaProjekt jsem si vybrala na pohovoru. Po konzultaci s HR specialistkou jsme se shodly, že práce na projektu zavádění módní značky Cherokee do hypermarketů Albert je to pravé pro mne.  V rámci stáže jsem pak komunikovala se zahraničními dodavateli i spolupracovala s externími zaměstnanci Aholdu. V terénu jsem se na druhou stranu věnovala kontrole zavádění produktů Cherokee přímo do prodejen. Na práci mě nejvíce bavila různorodost.

Díky programu jsem zjistila, jak funguje velká korporace. Byla jsem mile překvapena přátelskou a vlídnou atmosférou i vstřícným přístupem k mladým stážistům. Navíc stáž je skvělý způsob, jak propojit teorii s reálnou praxí. Také si myslím, že setkání s reálným prostředím mi dává určité výhody a je skvělou položkou v životopise. Díky jejímu absolvování jsem si zvedla sebevědomí a nyní se ucházím o místo v marketingovém týmu společnosti.

Stáž bych určitě všem doporučila. Je to dobrá příležitost, jak si vytvořit nespočet cenných kontaktů z oboru. Navíc jsem zjistila, jakým směrem se chci vydat, až dokončím školu. Stáž mi zkrátka otevřela obzory.