Part-time je program, který Vám umožní v průběhu studia na vysoké škole získat praktické zkušenosti díky účasti na zajímavých projektech. Nabízíme pružnou pracovní dobu a možnost kariérního růstu.

Part-time probíhá v různých odděleních napříč centrálou společnosti. Je to ideální způsob, jak zahájit profesní kariéru, seznámit se s retailem a poznat společnost Albert. Volné pozice do programu Part-time jsou otevírány průběžně během celého roku.

Hledáme vyzrálé samostatné osobnosti s proaktivním přístupem, inovativním myšlením a podnikatelským duchem. Od uchazečů vyžadujeme schopnost stát se týmovým hráčem s dobrou komunikační úrovní a rozhodovací schopností.

Jak probíhá výběrové řízení:

  1. Vyplněním dotazníku a označením Vašeho zájmu o program Part-time se registrujete v naší studentské databázi. Nezapomeňte vyplnit Vámi preferované oddělení.
  2. V případě, že bude v naší společnosti otevřena volná pozice na částečný úvazek ve Vámi preferovaném oddělení, zašleme Vám konkrétní nabídku této pozice.
  3. Následně vás bude kontaktovat pracovník personálního oddělení a v případě, že budete splňovat stanovené podmínky pro danou pozice, budete pozváni na individuální pohovor s naší personalistkou.
  4. Po úspěšném absolvování výběrového pohovoru s personalistkou budete přizváni k osobnímu setkání s manažerem oddělení, ve kterém se pozice nachází.
  5. V případě, že budete úspěšní, nabídneme Vám volnou pozici a bude s Vámi podepsána Dohoda o pracovní činnosti.