Rádi ve svých řadách vítáme talentované studenty nebo absolventy vysokých škol.

Máme připravené osvědčené programy, které doplní teoretické znalosti ze školy praktickými dovednostmi. Zkušenosti ze života jsou neocenitelné a na žádné škole se nedají naučit.

Přijďte mezi nás!

  • Studujete?

Summer Internship - Během letních prázdnin můžete získat zkušenosti v různých odděleních společnosti Albert. Osvědčíte-li se, je možné, že Vám nabídneme práci na zkrácený úvazek během školního roku.

Part-time - Dlouhodobá spolupráce se studenty formou zkráceného úvazku. Budete mít pružnou pracovní dobu, kterou snadno přizpůsobíte svému studijnímu rozvrhu. Part-time může být vstupní branou pro trvalé zaměstnání ve společnosti Albert.

Diplomová a bakalářské práce - Nabízíme možnost zpracovat diplomovou či bakalářskou práci ve společnosti Albert. Podmínkou je zapojení do programu Summer Internship nebo Part-time. V nich budete mít přiděleného vedoucího, a ten vás povede po praktické stránce problematikou, jíž se zabýváte.

 

  • Právě jste absolvovali VŠ?

International Graduate Traineeship - Výběrový program pro maximálně pět absolventů VŠ ročně. Stanete se naším zaměstnancem a pod vedením mentora budete dva roky v praxi poznávat klíčové oblasti pro retail a rozvíjet své manažerské a další potřebné dovednosti.

 

Podívejte se podrobněji na jednotlivé typy programů. Nebo si přečtěte příběhy studentů, kteří již některým z programů prošli: AnnaPavla.

 

Můžete se také rovnou zaregistrovat do naší studentské databáze. Sami vás pak budeme informovat o nabídkách, které by vás mohly zajímat.