Jeho forma a délka se liší podle jednotlivých pozic. Vždy se snažíme vybrat nejvhodnějšího kandidáta na určité místo, a zároveň vybírat kandidátovi takové pracovní místo, které nejlépe odpovídá jeho osobnosti, vzdělání a dovednostem.

Přečtěte si, jak probíhá výběrové řízení na jednotlivé typy pozic, nebo se podívejte, co vás čeká první dny po nástupu.

 

Provozní pozice

Ve výběrovém řízení na provozní pozice absolvujete pohovor s manažerem prodejny (v případě nástupu na distribuční centrum s Team Leaderem a zástupcem personálního oddělení). Při něm budete mít možnost projednat podmínky a okolnosti případného nástupu do společnosti a seznámit se s náplní práce.

 

Administrativní pozice

V rámci výběrového řízení na administrativní pozice se setkáte se zástupcem oddělení lidských zdrojů a s budoucím liniovým manažerem. Během krátké doby po pohovoru vás budeme informovat o výsledku výběrového procesu.

 

Manažerské pozice, specialisté

V případě obsazování pozic středního a vyššího managementu a specializovaných pozic procházíte i dalšími metodami výběrového řízení, např. Assessment centrem, individuálním či skupinovým, zpracováním případové studie, psychodiagnostikou apod. Zúčastníte se několika kol výběrového řízení a poté budete informováni o výsledku.

 

Studenti a absolventi

Výběrové řízení se liší podle jednotlivých studentských programů. Ve všech případech se studenti zúčastní pohovoru s našimi personalisty, poté může následovat Assessment centrum, prezentace, osobnostní testy atd. Podrobné informace naleznete v sekci Pro studenty a absolventy.

Podívejte se podrobněji na jednotlivé typy programů. Nebo si přečtěte příběhy studentů, kteří již některým z programů prošli: AnnaPavla.