Jako koordinátor promocí jsem společně s kolegy vytvářel detailní promoplány, spolupodílel se na tvorbě letákového procesu včetně výběru položek vhodných na titulní stranu a dohlížel na jeho dodržování.
Poté mi byla nabídnuta pozice procesního specialisty v oddělení procedur a směrnic. Naše oddělení je odpovědné za jejich tvorbu a publikaci v rámci celé společnosti.

Nespornou výhodou práce v oddělení procesů je rychlé získání přehledu o činnostech jednotlivých oddělení a jejich vlivu na chod celé společnosti. Na žádost vlastníka procesu je procesní specialista odpovědný ve spolupráci s kolegy z vybraných oddělení vytvořit závazný dokument popisující jednotlivé činnosti procesu a osoby odpovědné za jejich uskutečnění.

Díky školicímu programu pro mladé talenty, který v rámci zaměstnaneckých benefitů poskytuje naše společnost, jsem byl vyškolen na pozici supervisor oddělení business processes. V současné době vedu tým tří procesních specialistů.

Práce pro maloobchodní řetězec je rychlá, dynamická a plná změn. Každý zaměstnanec musí denně reagovat na vývoj trhu a potřeby zákazníků v prodejnách Albert. K tomu je podle mého názoru potřeba perfektně sehraný tým lidí. Jako u nás v Albertu!