Přestože jsem ve firmě relativně krátce, už se mi podařilo nasbírat mnoho zajímavých zkušeností. Během osmi měsíců v prodejně jsem prošla všemi pozicemi, od prodavače až po manažera prodejny. Mimoto jsem také absolvovala krátkou praxi v našem distribučním centru v Klecanech. Dále jsem měla příležitost doprovázet několik dní manažera oblasti, který je odpovědný za několik svěřených prodejen. Kromě toho jsem během doby v prodejně zpracovala i dva konkrétní projekty zaměřené na oblast marketingu.

V současnosti jsem nastoupila na praxi do oddělení formátu. Postupně přebírám odpovědnost za umístění určitého zboží ve všech našich prodejnách. Tato pozice vyžaduje nejen analytické schopnosti a kreativitu, ale také intenzivní spolupráci s dalšími odděleními společnosti. Právě taková různorodost práce se mi nejvíce zamlouvá.

Ještě větší radost však mám, když při příchodu do naší prodejny vidím pěkně upravené zboží a spokojeného zákazníka s plným nákupním košíkem. Vím, že i přestože pracuji v kanceláři, mám na fungování prodejny také podíl, a každý den tak tisíce zákazníků mohou ocenit i moji práci.