• Hana, Management Trainee
  Do společnosti Albert jsem nastoupila na pozici management trainee. Jedná se o program pro absolventy vysokých škol, který umožňuje v krátké době poznat retail z různých úhlů. Trainee během dvou let pozná nejen chod prodejny, ale poté projde dalšími dvěma odděleními v centrále společnosti. Navíc je program doplněn řadou školení, kdy je důraz kladen zejména na individuální rozvoj absolventa.
 • Soňa, Manager Promotions and Optimalisation
  Po absolvovaní Ekonomickej Univerzity som svoj „kariérny“ osud spojila s obchodom na Slovensku. V roku 2003 som nastúpila do Alberta na pozíciu Category manager pre nealkoholické nápoje a pivo. V tíme sme rozhodovali o vývoji jednotlivých kategorií, vyberali sme nový sortiment, rozhodovali o vhodných promóciach a správnych cenách.
 • Jakub, manažer prodejny
  Do Alberta jsem nastoupil jako brigádník v roce 2004, tedy ještě v době mých středoškolských studií. Když jsem pak o rok později školu končil, dostal jsem možnost v Albertu zůstat a jelikož mě má práce velmi bavila, byl jsem za tuto nabídku rád a tak jsem začal pracovat jako prodavač specialista v úseku ovoce a zelenina. Netrvalo dlouho a přišla další zajímavá pracovní nabídka, neboli jsem dostal možnost přestoupit na jinou prodejnu a pracovat zde v tehdejší funkci Sektor manažera úseku ovoce a zelenina. Hned jsem měl větší zodpovědnost, ale na novou práci jsem si rychle zvykl a osvojil si ji.
 • Sylva, Category Manager
  Do Alberta jsem nastoupila na počátku roku 2005 na pozici asistentky VP pro komerční oddělení. Po roce jsem dostala příležitost nastoupit do oddělení vlastních značek jako junior specialista.
 • Monika, District Manager
  V roce 2008 jsem dva týdny po složení maturitní zkoušky nastoupila do Alberta v té době ještě jako Sektor manažer pro prodejnu Albert Hrádek nad Nisou. Po roce a půl mi byla nabídnuta možnost aspirovat na manažera téže prodejny, s radostí jsem tuto nabídku přijala a prodejnu jsem jeden rok vedla.
 • Jelena, vedoucí týmu
  Do prodejny Albert v Praze v Paláci Flóra jsem nastoupila v roce 2006 jako prodavač specialista. Pracovala jsem téměř na všech úsecích, doplňovala jsem koloniál, mléčné zboží, pracovala jsem na pokladně, chodila jsem i na noční směny. Díky tomu, že jsem sama měla zájem učit se stále novým věcem a ovládala jsem všechny úseky, na kterých jsem pracovala, dostala jsem po dvou letech působení ve společnosti možnost postoupit na funkci vedoucího úseku mléčného a mraženého zboží.
 • Šimon, Business Processes Supervisor
  Oblasti maloobchodu jsem se věnoval už v průběhu studia na střední i vysoké škole. Také moje zahraniční pracovní praxe byla spojena s maloobchodním prostředím. Po návratu do České republiky jsem proto neváhal a přijal nabídku Alberta - jednoho z největších maloobchodních řetězců v České republice.