• Jaroslav, administrátor
  Volnou pozici jsem našel na internetu. Poslal jsem na personální oddělení životopis a během jednoho týdne jsem již byl pozván k výběrovému řízení.
 • Miroslav, Team Leader
  Do společnosti AHOLD jsem nastoupil v březnu 2005. Nejprve jsem působil jako manažer úseku na prodejně Albert v Praze, ale po půl roce jsem dostal nabídku pracovat jako Team Leader v distribučním centru v Klecanech.
 • Kateřina, HR Specialist
  Když jsem před rokem objevila na internetu nabídku na pozici HR asistentky do společnosti Ahold, ihned jsem na ni reagovala. Vzhledem k tomu, že jsem dosud studovala a práce byla na zkrácený úvazek, jevila se mi jako ideální. Po individuálním pohovoru a absolvování assessment centra jsem byla přijata.
 • Miloš, pekař
  Ke své práci jsem přišel poměrně jednoduše. Jednoho dne jsem se zeptal v hypermarketu, kam chodíme s rodinou na nákupy, zda nemají volná místa v úseku pekárny.
 • Alena, Replenishment Specialist
  Do distribučního centra Olomouc jsem nastoupila v březnu 1997. Nejprve jsem pracovala jako operátor příjmu. Po 3 letech jsem využila šance a přihlásila se do výběrového řízení na pozici specialista nákupu. Vyhrála jsem jej a v oddělení nákupu jsem pracovala do ledna 2008.
 • Hana, Management Trainee
  Do společnosti Ahold jsem nastoupila na pozici management trainee. Jedná se o program pro absolventy vysokých škol, který umožňuje v krátké době poznat retail z různých úhlů. Trainee během dvou let pozná nejen chod prodejny, ale poté projde dalšími dvěma odděleními v centrále společnosti. Navíc je program doplněn řadou školení, kdy je důraz kladen zejména na individuální rozvoj absolventa.
 • Soňa, Manager Promotions and Optimalisation
  Po absolvovaní Ekonomickej Univerzity som svoj „kariérny“ osud spojila s obchodom na Slovensku. V roku 2003 som nastúpila do Aholdu na pozíciu Category manager pre nealkoholické nápoje a pivo. V tíme sme rozhodovali o vývoji jednotlivých kategorií, vyberali sme nový sortiment, rozhodovali o vhodných promóciach a správnych cenách.