• Monika, District Manager
  V roce 2008 jsem dva týdny po složení maturitní zkoušky nastoupila do Alberta v té době ještě jako Sektor manažer pro prodejnu Albert Hrádek nad Nisou. Po roce a půl mi byla nabídnuta možnost aspirovat na manažera téže prodejny, s radostí jsem tuto nabídku přijala a prodejnu jsem jeden rok vedla.
 • Jelena, vedoucí týmu
  Do prodejny Albert v Praze v Paláci Flóra jsem nastoupila v roce 2006 jako prodavač specialista. Pracovala jsem téměř na všech úsecích, doplňovala jsem koloniál, mléčné zboží, pracovala jsem na pokladně, chodila jsem i na noční směny. Díky tomu, že jsem sama měla zájem učit se stále novým věcem a ovládala jsem všechny úseky, na kterých jsem pracovala, dostala jsem po dvou letech působení ve společnosti možnost postoupit na funkci vedoucího úseku mléčného a mraženého zboží.
 • Šimon, Business Processes Supervisor
  Oblasti maloobchodu jsem se věnoval už v průběhu studia na střední i vysoké škole. Také moje zahraniční pracovní praxe byla spojena s maloobchodním prostředím. Po návratu do České republiky jsem proto neváhal a přijal nabídku Alberta - jednoho z největších maloobchodních řetězců v České republice.
 • Jaroslav, administrátor
  Volnou pozici jsem našel na internetu. Poslal jsem na personální oddělení životopis a během jednoho týdne jsem již byl pozván k výběrovému řízení.
 • Miroslav, Team Leader
  Do společnosti Albert jsem nastoupil v březnu 2005. Nejprve jsem působil jako manažer úseku na prodejně Albert v Praze, ale po půl roce jsem dostal nabídku pracovat jako Team Leader v distribučním centru v Klecanech.
 • Kateřina, HR Specialist
  Když jsem před rokem objevila na internetu nabídku na pozici HR asistentky do společnosti Albert, ihned jsem na ni reagovala. Vzhledem k tomu, že jsem dosud studovala a práce byla na zkrácený úvazek, jevila se mi jako ideální. Po individuálním pohovoru a absolvování assessment centra jsem byla přijata.
 • Miloš, pekař
  Ke své práci jsem přišel poměrně jednoduše. Jednoho dne jsem se zeptal v hypermarketu, kam chodíme s rodinou na nákupy, zda nemají volná místa v úseku pekárny.
 • Alena, Replenishment Specialist
  Do distribučního centra Olomouc jsem nastoupila v březnu 1997. Nejprve jsem pracovala jako operátor příjmu. Po 3 letech jsem využila šance a přihlásila se do výběrového řízení na pozici specialista nákupu. Vyhrála jsem jej a v oddělení nákupu jsem pracovala do ledna 2008.