• Miloš, pekař
  Ke své práci jsem přišel poměrně jednoduše. Jednoho dne jsem se zeptal v hypermarketu, kam chodíme s rodinou na nákupy, zda nemají volná místa v úseku pekárny.
 • Alena, Replenishment Specialist
  Do distribučního centra Olomouc jsem nastoupila v březnu 1997. Nejprve jsem pracovala jako operátor příjmu. Po 3 letech jsem využila šance a přihlásila se do výběrového řízení na pozici specialista nákupu. Vyhrála jsem jej a v oddělení nákupu jsem pracovala do ledna 2008.
 • Hana, Management Trainee
  Do společnosti Ahold jsem nastoupila na pozici management trainee. Jedná se o program pro absolventy vysokých škol, který umožňuje v krátké době poznat retail z různých úhlů. Trainee během dvou let pozná nejen chod prodejny, ale poté projde dalšími dvěma odděleními v centrále společnosti. Navíc je program doplněn řadou školení, kdy je důraz kladen zejména na individuální rozvoj absolventa.
 • Soňa, Manager Promotions and Optimalisation
  Po absolvovaní Ekonomickej Univerzity som svoj „kariérny“ osud spojila s obchodom na Slovensku. V roku 2003 som nastúpila do Aholdu na pozíciu Category manager pre nealkoholické nápoje a pivo. V tíme sme rozhodovali o vývoji jednotlivých kategorií, vyberali sme nový sortiment, rozhodovali o vhodných promóciach a správnych cenách.
 • Jakub, manažer prodejny
  Do Alberta jsem nastoupil jako brigádník v roce 2004, tedy ještě v době mých středoškolských studií. Když jsem pak o rok později školu končil, dostal jsem možnost v Albertu zůstat a jelikož mě má práce velmi bavila, byl jsem za tuto nabídku rád a tak jsem začal pracovat jako prodavač specialista v úseku ovoce a zelenina. Netrvalo dlouho a přišla další zajímavá pracovní nabídka, neboli jsem dostal možnost přestoupit na jinou prodejnu a pracovat zde v tehdejší funkci Sektor manažera úseku ovoce a zelenina. Hned jsem měl větší zodpovědnost, ale na novou práci jsem si rychle zvykl a osvojil si ji.
 • Sylva, Category Manager
  Do Aholdu jsem nastoupila na počátku roku 2005 na pozici asistentky VP pro komerční oddělení. Po roce jsem dostala příležitost nastoupit do oddělení vlastních značek jako junior specialista.
 • Monika, District Manager
  V roce 2008 jsem dva týdny po složení maturitní zkoušky nastoupila do Aholdu v té době ještě jako Sektor manažer pro prodejnu Albert Hrádek nad Nisou. Po roce a půl mi byla nabídnuta možnost aspirovat na manažera téže prodejny, s radostí jsem tuto nabídku přijala a prodejnu jsem jeden rok vedla.